Presunúť na hlavný obsah

Muži prezradili, čo ich na ženskom vzhľade dokáže odradiť najviac! Niektoré detaily vás naozaj prekvapia...

Partnerské vzťahy

...s akými „prešľapmi“ už sa stretli a čo ich dokáže naozaj odradiť...

Mužský a ženský svet sa od seba odlišujú takmer vo všetkom. To, čo my vnímame ako ideál krásy, sa mnohokrát mužom zdá nevkusné a naopak. My ženy stojíme pred skriňou so zúfalým výrazom a nejedenkrát by sme zapredali dušu za čarovnú paličku, ktorá by nám vykúzlila dokonalý outfit, ktorý sa v tej skrini samozrejme nenachádza. 

Analyzujeme detaily, od laku na nechty, až po posledný upravený vlas na našich hlavách. Ale ako to celé vnímajú muži? 

Prečítajte si: Rada od ženy, ktorá si prešla tromi rozvodmi: Tieto tri typy mužov si držte od tela!

Vedia oceniť kúpu novej špirály, správne zvolený odtieň rúžu? Muži sú v tomto nevyspytateľní a preto sme dali na ich názor a opýtali sme sa, s akými „prešľapmi“ už sa stretli a čo ich dokáže naozaj odradiť. 

Taký malý detail...

Je pravda, že dnes je niekedy naozaj ťažké rozoznať originál od niečoho prerobeného, no niektoré úpravy bývajú do oči bijúce. „Moja partnerka prišla na prvé rande a bola krásna. Dokonalá pokožka, krásne šaty. Celý výraz ale pokazili jej dlhé, umelé blyštiace sa nechty. Keď držala pohár s vínom, nedalo sa sústrediť na nič iné, mal som pocit, že ma odlesky z jej nechtov budú strašiť v spánku ešte ďalšie dva dni. Po pár stretnutiach som jej povedal svoj názor a o pár dní už boli tieto strašidelné nechty preč,“ prezradil o svojej priateľke Patrik (31).

Mohlo by vás zaujímať: Najhoršie ženy očami mužov: Tieto typy mužom dokonale pijú krv a nevedia ich po svojom boku vystáť

„Vešiaky“

Kult krásy si vyžiadal svoju daň. Myslíme si, že čím sme chudšie, tým atraktívnejšie na mužov pôsobíme. „O niektoré dnešné ženy mám až strach. Ich kosti pripomínajú skôr chodiace vešiaky, najmä veľmi chudé ruky a nohy pôsobia neprirodzene a pre mňa asexuálne", povedal na margo ženskej posadnutosti Tomáš (29). 

Nehoda pri večeri

Stretol som sa prednedávnom s jednou krásnou blondínkou. Bolo to pracovné stretnutie, pri obede sa ospravedlnila s tým, že musí ísť na toaletu. Ako vstávala, nechtiac sa jej vlasy prichytili o čelo stoličky. Kus umelých vlasov zostal visieť a táto žena si to vôbec nevšimla. Keď prišla naspäť, vzniklo nepríjemné ticho. Odvtedy si všímam na ženách ich vlasy, pretože takéto niečo by som doma určite nechcel,“ zdôveril sa Vlaso (33).

Mohlo by vás zaujímať: Tieto ženy sú pre mužov rozhodne najlepšie: Máme 7 neklamných dôkazov, prečo sú to práve ony!

Od podlahy 

Muži sú individuálni. Každý si všíma na ženách niečo iné, no väčšina sa zhodne na jednej veci. Topánky robia ženu ženou. Martin (32) o tom vie svoje. „Ak vidím na peknej žene rozgajdané a vyšmatlané topánky, vie ma to vždy odradiť. Nehovorím, že ženy by mali nosiť vysoké opätky každý deň, ale upravené a čisté topánky sú základ. Staré topánky vo mne evokujú skôr dojem traktoristu, než jemnej ženy.“

Pozrite si: Prečo dnes nebalia muži ženy, ale naopak? (Ne)Budete prekvapení, čo za tým je!

Všetko vonku...

Menej je takmer vždy viac. Niektoré ženy zabúdajú na fakt, že muži majú radi tajomstvá a malé prekvapenia. Ak z toho, čo má žena na sebe, ihneď vedia veľkosť bradaviek a farbu nohavičiek, prestane byť pre nich žena atraktívna. „Čo na ženách naozaj nemám rád, je vulgárny zjav. Krátka sukňa tak, že ledva zakryje zadok, hlboký výstrih, vysoké opätky...Toto všetko je síce sexi, ale keď to je osve. Takáto ´trojkombinácia´ v jednom, vie ženskú krásu úplne pochovať," zhodnotil to tridsaťštyriročný Marcel. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe