Presunúť na hlavný obsah

Tvar nosa o človeku veľa prezrádza: Toto by ste na "orlí" nikdy neboli povedali!

Zábava

A nie len u mužov! Tvar nosa odhalí vaše sebavedomie i to, či máte v živote jasno. Nech sa páči, zisťujte!

Aj to, či je váš nos malý alebo veľký, prezrádza veľa o vašom charaktere. Väčší nos hovorí o tom, že máte v živote jasné ciele, ktoré sa nebojíte dosiahnuť – spravíte pre to takmer všetko. Malé nosy sa málokedy presadia, nemajú potrebu klásť si vysoké ciele. Ale poďme ku konkrétnym typom. 

"Pršáčik"

Smeruje špička vášho nosu smerom nahor? Potom vedzte, že ste náladový, temperamentný jedinec, ktorý sa mení z minúty na minútu. Milujete byť "dieťaťom" čo najdlhšie, ste hravý, šarmantný a rýchlo si získavate ľudí. Ste mimoriadne spoločenský, máme pravdu, však?

Rovný nos

Tento ušľachtilý typ nosa patrí človeku, ktorý presne vie, čo chce a kam smeruje. Človek s takýmto nosom je veľmi tolerantný a chápavý, no miestami príliš ambiciózny a perfekcionistický. Títo ľudia bývajú takí kritickí k sebe a okoliu, že môžu ostatným pekne liezť na nervy. 

Rímsky nos

Signifikantný, dlhý nos, zahnutý smerom nadol, hovorí o človeku, ktorý je mimoriadne nebojácny a dravý. Jedným slovom – všetko musí byť podľa nich! Takýto človek je silný, výkonný, no často zahľadený len do seba. Tieto vlastnosti vedia "rímske nosy" dokonale využiť vo svoj prospech a preto sú z nich často šéfovia alebo dominujú na vedúcich pozíciách. 

Prečítajte si: Najznámejšie myšlienky z Malého princa, ktoré by sme nemali prehliadať: Toto nám v živote odkazujú

Orlí nos

Človek s takýmto nosom vie zarobiť veľké peniaze, je to rodený obchodník – dokáže v obchodoch to, čo iní nie. Sú mimoriadne verbálne nadaní, maximálne priateľskí a obľúbení. Často sa živia ako zabávači, ich obecenstvo ich miluje. Veľkým plusom je, že sú nekonfliktní a dokážu vyriešiť každý problém.

Krivý nos

Netypicky tvarovaný, nesúmerný nos predpovedá nepredvídateľnú, osobitú povahu. Takýto ľudia často zápasia s emocionálnymi výkyvmi, sú to umelci, ktorých nikto nedokáže dosť dobre odhadnúť. Trvá, kým vám dajú priepustku do ich vlastného sveta, no keď ste tam, urobia pre vás všetko. Budete im môcť dokonale veriť, rovnako to isté budú vyžadovať oni od vás. 

Široký nos

Ide o dobrákov od kosti. Riadia sa viac srdcom ako racionálnym úsudkom, preto sa často popália. Nebývajú materiálne založení, viac ich zaujíma šťastie ako také. Nikdy nedokážu povedať nie, čo mnohí zneužívajú a oni potom makajú od svitu do mrku. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe