Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Manželka odmietala sex, po jednej noci sa všetko zmenilo!

Erotické poviedky

...od tej doby sa všetko uberá k lepšiemu...

Počas posledných rokov sa náš vzťah s manželkou zmenil. V niečom k lepšiemu, v niečom k povedzme menej lepšiemu. Benefity dlhodobého vzťahu pozná každý z nás. Pocit istoty, žiadne tajomstvá. Človek viac menej vie, čo môže od toho druhého čakať. Najkrajšie roky u muža a u ženy sa od seba odlišujú. Lenka ich prežívala pred desiatimi rokmi, ja ich prežívam teraz, až na jeden fakt. Náš sexuálny život zostal niekde pod hladinou mrazu a ja som nevedel prečo a čo s tým mám robiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Prehrala som súťaž, no zabezpečilo mi to sexuálny zážitok, na ktorý nezabudnem

Nerozoberali sme to nikdy priamo. Myslel som si, že vo vzťahu jednoducho príde fáza, kedy to tak nejako prepadne do stereotypu a že to sa stalo aj nám. Pred rokmi sme boli obaja športovci. Zoznámili sme sa v posilňovni a to nás spojilo. Obaja sme si zakladali na tom, ako vyzeráme. Hnali sme sa dopredu k lepším výsledkom a to nás aj zbližovalo. 

Všetko sa zmenilo...

Náš sexuálny život tým bol dosť ovplyvnený. Čím viac endorfínov sme v sebe mali, tým viac sme si sex užívali. Zozačiatku sme sa milovali každý deň a tým zo začiatku, myslím prvé tri roky. Neveril som tvrdeniam, že po deťoch sa vzťah, sex a celkovo život tak veľmi zmení, ale zmenil sa a to o stoosemdesiat stupňov. 

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Priateľ ma prekvapil na Valentína tým najneobvyklejším spôsobom...

Narodil sa nám syn, ktorý nebol plánovaný, ale tento fakt sme prijali s radosťou v deň, kedy sme sa dozvedeli, že budeme mať dieťa. Mesiace pred pôrodom boli pre moju ženu ťažké. Menšie zdravotné problémy ju prinútili predčasne odísť z práce a venovať sa len sebe a svojmu zdraviu. Doktori jej zakázali fyzickú záťaž a Lenka sa toho zľakla natoľko, že prestala cvičiť úplne. Po pôrode sme boli obaja sústredení na malého a nič iné sme neriešili. Keď mal náš syn rok, uvedomil som si, ako veľmi sa náš vzťah s manželkou zmenil. 

Prečítajte si: Erotická poviedka: Vyskúšali sme s manželom otvorený vzťah, no po mesiaci nastal nečakaný zvrat

Ona bola iná, stále nervózna a mal som pocit, že sa mi dokonca vyhýba. Nespávali sme spolu už takmer vôbec, keď tak, jedine potme. Začal som chápať, v čom bude problém. Lenka sa už necítila atraktívna. Na mne videla, že moja postava sa vôbec nezmenila, no jej telo už nebolo také, ako predtým. Ja som v tom žiadny problém nevidel, no časom som pochopil, že ona áno a odmietala sa o tom rozprávať. 

Všetko som pochopil...

V jeden večer som Lenke spravil prekvapenie. Postaral som sa o malého, dal do postieľky a Lenke som nalial pohár vína. Najprv odvrkla, veď že kojí, no ja som jej na to povedal, že pohár vína ešte nikoho nezabil. Manželku som zobral na ruky a položil na posteľ. Začal som jej masírovať nohy, bozkávať stehná a bruško. Ona ma stopla, ale ja so vedel, že sa to stane. Povedal som jej, že nepotrebujem k životu tehličky a dokonalú pokožku na to, aby ma moja manželka vzrušovala. Milujem je takú, aká je, s jej nedokonalými dokonalosťami. Uvedomil som si, že práve tieto slová potrebuje počuť. 

Prečítajte si: Erotická poviedka: Môj najväčší sexuálny trapas, na ktorý nikdy nezabudnem...

Od tej doby sa všetko uberá k lepšiemu. Lenka sa za svoje telo nehanbí, začala pobehovať po byte znovu len v nohavičkách a ja sa z toho teším ako malý chlapec. Chodíme spoločne na prechádzky a raz týždenne do fitness centra. Z Lenky je opäť šťastná a usmiata žena. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe