Presunúť na hlavný obsah

Známa modelka sa snaží od sestry odlíšiť ako sa dá! A neváha preto podstúpiť plastické zákroky

Zahraničné celebrity

Byť iná. Túžby každej ženy, ktorá je nerada porovnávaná s hocikým. A rovnaký problém majú aj slávne tváre, ktoré sa navyše musia o priazeň deliť so súrodencami.

To je aj prípad Belly Hadid. Podľa priezviska vám už musí byť jasné, o koho ide. Mladšia sestra jednej z najúspešnejších modeliek súčasnosti, Gigi Hadid, sa síce vydala po jej stopách, ale tam ich podobnosť končí. Sestry Hadidové sú totiž v mnohom veľmi rozdielne. 


Bojovníčka za prirodzenú krásu vs. plastické operácie

Jedna plastika sem, druhá plastika tam... Dnes sú už kozmetické vylepšenia skalpelom priam rutinou a hlavne u mladých dievčat snažiacich sa zaujať a preraziť. Navyše, ak túžite vystúpiť z tieňa slávnejšej sestry, musíte si pomôcť, ako sa len dá. Zatiaľ čo Gigi krvopotne obhajuje, že aj so svojou, vraj nie príliš vhodnou postavou a čistou prirodzenosťou, môže byť prvotriedna runway modelka, mladšia Bella sa môže pýšiť v devätnástich rokoch hneď niekoľkými vylepšeniami.  Zväčšené pery, užšie lícne kosti a aj úprava nosa. Zdá sa, že narozdiel od Gigi si na prirodzenosť nepotrpí. 

Mohlo by vás zaujímať: Hviezdne krásky vylepšené plastikami: Tipnite si, čo si tieto známe tváre nechali upraviť

V snahe odlíšiť sa od sestry sa rozhodla aj pre ďalší výrazný krok. Namiesto prirodzenej blond nosí Bella tmavšiu farbu vlasov. „Mám temnú povahu. Moja sestra je blondína, ja som bruneta – je to dobré na odlíšenie sa,“ prezradila americkému magazínu .

 

Season 3 ! Congrats Ye.

A photo posted by Bella Hadid (@bellahadid) on

A aj vďaka tomu je podobnosť medzi hviezdnymi sestrami minimálna. No v snahe byť „iná“ od sestry docielila Bella to, že ju si ju mýlia s inou celebritou - oscarovou herečkou Jennifer Lawrence. A uvedomuje si to aj samotná modelka, ktorá priznáva, že jej to občas príde „divné“. 

Rozdielne povahy

Ako sama Bella priznala, je trochu divokejšia od sestry, čo občas dokazujú aj jej snímky zo súkromia. Rodáčka z Kalifornie nemá problém ukázať aj viac zo svojho dokonalého tela a odvážne pózy si neschováva len pre profesionálnych fotografov. No zatiaľ čo Gigi sa na vrchol dostala poctivou prácou, mladšia sestra to má asi o niečo jednoduchšie. Na druhej strane, treba si vedieť pomôcť, ako sa len dá...

Prečítajte si: Známe milionárske deti sa ako jedny z mála vyhýbajú škandálom: Mladík v strede najnovšie prekvapuje

 

A photo posted by Bella Hadid (@bellahadid) on

 

Ktorá zo sestier sa vám páči viac?

spolu hlasovalo 352 ľudí

- Najčítanejšie -