Presunúť na hlavný obsah

Vekový rozdiel nehrá žiadnu rolu: Zora Czoborová žiari šťastím po boku mladého Petra

Slovenské celebrity

Zora má po svojom boku podporu, priateľa a lásku v jednom.

Láska nepozná vek. Dôkazom čoho je aj manželský pár v podaní krásnej Zory Czoborovej a jej o štrnásť rokov mladšieho manžela Patra. Pár žiari šťastím všade kde sa objaví a niet sa čomu čudovať. Zora má po svojom boku podporu, priateľa a lásku v jednom.

Zora nemala nikdy o mužov núdzu, no pravú lásku našla až po štyridsiatke. Fitnesska je teda dôkazom toho, že keď sa stretnú „tí praví“, ani vekový rozdiel vzťah nemôže prekaziť. Zora, ako aj jej mladší manžel, na sebe ustavične pracujú a podporujú jeden druhého.

Prečítajte si: Slávnostné odovzdávanie televíznych cien: Pompézna Haydu, rafinovaná Czoborová i decentná Heringhová!

Mladší jej boli súdení

Fitness trénerka Zora Czoborová už má niekoľko vzťahov za sebou. Asi to nebude náhoda, že všetci bývalí partneri úspešnej športovkyne boli od nej mladší. Pred  tým, ako začala Zora vzťah so svojím manželom Petrom, pár tvorila s taktiež mladším mužom Borisom Baligom. 

Bývalý partner Zory Csoborovej, Boris Baliga, bol od nej taktiež mladší

Mohlo by vás zaujímať: Známe Slovenky opäť ukázali skvelý vkus: Prekrásna Mendrejová ako prútik, luxusná Kormúthová a iné!

Prečítajte si: (Ne)starnúca Zora Czoborová prehovorila o svojich beauty trikoch: Sú jednoduché, rýchle a fungujú na jednotku!

Dávno zabudnuté...

Mnohí z nás možno už aj zabudli, že Zora „randila" so známym hokejistom Žigmundom Pálffym, s ktorým to ale nevyšlo. Nič to nemení na fakte, že ak sa o seba žena stará a srší pozitívnou energiou, fungujúci vzťah môže mať i s oveľa mladším partnerom. 

Zora Czoborová zastavila čas už pred desiatimi rokmi a v šťastnom vzťahu jej to naozaj pristane. Vyzerať v štyridsiatich deviatich rokoch takto úžasne, klobúk dole! 

- Najčítanejšie -