Presunúť na hlavný obsah

Podoba slovenských krások, z ktorej padnete do kolien: Miriam Šmahel Kalisová má dvojníčku v známej sexbombe

Slovenské celebrity

Pri pohľade na tieto krásne Slovenky vám spadne sánka. Sympatická moderátorka a sexbomba pôsobiaca v zahraničí akoby si z oka vypadli!

Známa moderátorka Miriam Šmahel Kalisová má dvojníčku! Inak sa nedá pomenovať jej podoba so sexi Bratislavčankou, ktorá pôsobí v zahraničí.

Dvadsaťšesťročná Lucia Javorčeková, ktorá je v Taliansku mimoriadne obľúbenou fotomodelkou, sa teší obrovskému záujmu verejnosti i fanúšikov. Co všetko majú zdanlivo odlišné ženy spoločné?

Prečítajte si: Sexi Slovenka s výstavným telom dobýja svet: Z tejto obdarenej krásky sú muži celkom hotoví!

Sexi maminy

Miriam i Lucia sú pyšnými mamami malých princezien, ktoré im robia spoločnosť takmer na každom kroku. Lucia je maminou päťročnej slečny, Mirka dvojročnej Mie. Obe malé krásavice sú rozkošné, čo poviete?

Prečítajte si: Sexi maminy nášho šoubiznisu: Tieto známe Slovenky majú dokonalé figúry aj po deťoch!

Každá boduje na inom fronte

Miriam je ostrieľanou moderátorkou, ktorá sa vyžíva v kuchyni, Lucia zas boduje svojím hriešnym telom a mierami 92-60-90. V Taliansku a Španielsku sú z nej dokonca tak hotoví, že niekedy padajú servery, na ktorých figurujú Luciine fotky. 

Rodina na prvom mieste

U oboch hnedovlások je šťastie blízkych na prvom mieste. Lucia je niekoľko rokov šťastne vydatá, rovnako ako jej dvojča Miriam. Tá tvorí sedem rokov pár s modelom a fitnestrénerom Martinom Šmahelom

Prirodzene krásne

Obe dámy – konzervatívnejšia Miriam i extrovertnejšia Lucia sa môžu pýšiť prirodzenou krásou. Sexi modelka si síce nechala vylepšiť poprsie, no inak je jej krása dielom matky prírody. 

Ktorá Slovenka sa vám páči viac?

spolu hlasovalo 593 ľudí

- Najčítanejšie -