Presunúť na hlavný obsah

Najväčšie vekové rozdiely prominentných párov: Verešová je od Volopicha o 15 rokov mladšia a čo ďalšie krásky?

Slovenské celebrity

Povedali by ste, že medzi týmito prominentnými pármi je taký veľký vekový rozdiel?

Andrea Verešová a Daniel Volopich 

Slovenská modelka Andrea Verešová je už viac, než osem rokov, vydatá za svojho manžela, úspešného podnikateľa Daniela Volopicha. Kto by bol povedal, že tento prominentný pár delí od seba celých pätnásť rokov. Andrea má krásnych tridsaťpäť rokov, jej muž Daniel oslávil päťdesiatku.

Prečítajte si: Vekový rozdiel nehrá žiadnu rolu: Zora Czoborová žiari šťastím po boku mladého Petra

Mária Čírová a Marián Kachút 

Speváčka a mamina dvoch detí Mária Čírová má len dvadsaťsedem rokov a už má dávno odštartovanú sľubnú kariéru. Jej partner Marián jej od začiatku pomáha a o rodinu sa vzorne stará. Pätnásťročný rozdiel začína byť vidieť na Mariánovej brade, ale na charizme mu to vôbec neuberá. 

Henrieta Mičkovicová a Alexander Bárta 

Osemročný vekový rozdiel nie je nič nezvyčajné, no ak je žena od svojho muža staršia, je to väčšinou vidieť. V tomto prípade herečka Henrieta Mičkovicová akoby zastavila čas. To, že je od svojho partnera staršia, nie je takmer vôbec poznať. 

Prečítajte si: Ťahá jej na päťdesiatku, no vyzerá úžasne! Herečka Henrieta Mičkovicová neprestáva ohurovať

Diana Hágerová a Roman Juraško

Diana Hágerová má len dvadsaťpäť rokov, no svoju kariéru ako modelka a moderátorka má pekne rozbehnutú. Jej o jedenásť rokov starší priateľ Roman Juraško pláva vo vodách slovenského šoubiznisu už o niečo dlhšie, tak sa mladučká Diana môže od neho niečo priučiť. 

Sisa Lelkes Sklovská a Juraj Lelkes

Speváčka Sisa Lelkes Sklovská tento rok oslávila päťdesiatku, ktorá na nej ale vôbec nie je vidieť. Speváčkin muž Juraj Lelkes, akoby začal pri Sise mladnúť, vek šesťdesiatštyri rokov by mu tipoval len málokto.

Pozrite si: Takto sa rokmi (ne)zmenila známa diva: Čoskoro oslávi päťdesiat, no stále ohuruje sexi telom dvadsiatky!

Zdena Studenková a Branislav Kostka

Jeden z najvýraznejších vekových rozdielov je práve medzi herečkou Zdenou Studenkovou a jej partnerom Branislavom Kostkom. Zatiaľ čo Zdena oslávila už svoje šesťdesiate prvé narodeniny, jej partner má štyridsaťštyri rokov. Herečka vyzerá ale stále očarujúco, takže sedemnásťročný rozdiel nehrá v ich vzťahu žiadnu rolu. 

Jana Mutňanská a Jozef Dolinský 

Zatiaľ čo modelka a bývalá moderátorka Fashion TV Jana Mutňanská má ešte stále dvadsaťšesť rokov, jej priateľ Jozef Dolinský už má po štyridsiatke. Ani jednému z nich ale zjavne vekový rozdiel neprekáža. 

Pozrite si: Slovenské krásky ukázali štíhle nohy v mini: Známa misska po pôrode prvýkrát v spoločnosti a ďalšie!

Veronika Ostihoňová a Matej Sajfa Cifra

Povedali by ste, že medzi týmito dvoma je desaťročný vekový rozdiel? Krásna moderátorka Veronika Ostrihoňová má dvadsaťšesť rokov, zatiaľ čo jej nastávajúci Matej Sajfa Cifra, už oslávil tridsaťšesť. 

- Najčítanejšie -