Presunúť na hlavný obsah

Najsexi brunetky nášho šoubiznisu: Tieto slovenské krásky vám poriadne zamotajú hlavu

Slovenské celebrity

Sú krásne a brunetky. Tieto Slovenky majú okrem podobnej farby vlasov spoločné aj to, že všetky sú poriadne sexi a patria medzi najkrajšie tmavovlásky našej šoubiznisovej scény.

Natália Glosíková

Tanečníčka Natália Glosíková pôsobí poriadne hriešne s tmavou hrivou. Prirátajte si k tomu zvodné krivky a niet najmenších pochýb o tom, že práve ona nesmie v tomto zozname chýbať.

Magdaléna Šebestová

Bývalá kráľovná krásy, mamička rozkošnej dcérky Ninky Magdaléna Šebestová, si v posledných mesiacoch vychutnáva materské povinnosti, čo jej tiež poriadne pridáva na šarme aj kráse. Súhlasíte?

Simona Brnová

Dlhonohá modelka taktiež púta pozornosť dokonalými krivkami a hrivou. Mamička sa popri deťoch stíha venovať aj sebe a rovnako ako Magdaléna vyzerá perfektne.

Prečítajte si: Afterpárty Miss Slovensko 2016: Bývalé missky aj po rokoch ohúrili, riaditeľka súťaže vyzerala famózne

Petra Denko

Petra Denko sa v šoubiznise začala objavovať po zisku titulu druhej vicemiss na súťaži Miss Slovensko 2015 a odvtedy je ozdobou každej akcie, na ktorej sa ukáže. Rovnako, ako u jej predchodkýň, za to môžu hlavne jej fyzické prednosti a krásne črty.

Linda Nývltová

Modelka, ktorá zabodovala na súťaži Schwarzkopf Elite Model Look pred niekoľkými rokmi, patrí medzi naše najúspešnejšie modelky vôbec. Vďaka neobyčajnému vzhľadu a ukážkovému telu je jednoducho neprehliadnuteľná.

Mohlo by vás zaujímať: Castingy Schwarzkopf Elite Model Look 2016 odštartovali: Modelingový expert Saša Jány prezradil, ako uspieť

Veronika Husárová

Veronika Husárová je taktiež posledné mesiace mamičkou na plný úväzok, no ani to jej nebráni v tom sa o seba starať a dbať. Výsledkom je stále dokonalý a jedinečný vzhľad.

Neprehliadnite: Miss Slovensko v priebehu dvadsiatich rokov: Aké víťazky sa volili na začiatku súťaže a aké máme dnes?

Sisa Križanová

Ďalšia sexi kráska, ktorá vo svete modelingu robí dobré meno Slovensku. Tmavovlasá Sisa Križanová vie poriadne rozpáliť svojou vyšportovanou postavičkou, na ktorej dennodenne poriadne pracuje.

Klementina Tomrecaj

Polovička návrhárskeho dua značky WTF Factory, Klementina Tomrecaj vie byť rovnako hriešna. Môže za to jej ukážková figúra a nevinná tvárička, ktorá je dokonalým spojením, ktoré sa dá len ťažko prehliadnuť. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Uletená dizajnérska dvojica Factory WTF prekvapuje: Čo si zaumienili tentokrát?

Barbora Bakošová

Aj Barbora Bakošová sa do vôd šoubiznisu prebojovala vďaka súťaži Miss Slovensko. Samozrejme, prenikavý pohľad a nežná tvár ju priam predurčujú k úspechu. 

Mirka Fabušová

Mirka Fabušová má telo snov, ktoré jej môže každá závidieť. Rovnako tak aj zručnosti vizážistky, vďaka ktorým je na každej akcii tiež za veľkú hviezdu. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus