Presunúť na hlavný obsah

Nové páry v slovenskom šoubiznise: Vilo Rozboril prekvapil touto partnerkou, bývalá misska zaľúbená až po uši

Slovenské celebrity

Za posledné mesiace sa toho veľmi zmenilo. Kto z prominentných osobností tvorí nový pár a vymieňa si tak zaľúbené gestá?

Vilo Rozboril a Alexandra Novotná

Obľúbený moderátor Vilo Rozboril prekvapil, keď sa pred pár dňami prevalila novinka, že tvorí pár s prominentnou lekárkou Alexandrou Novotnou. S tou sa pozná niekoľko rokov a zdá sa, že ich sympatie nabrali nový rozmer. 

Mohlo by vás zaujímať: Slovenské páry, o ktorých ste netušili, že spolu niekedy chodili: Do koho bola kedysi zaľúbená Judínyová a ďalšie?

Jana Mutňanská a Jozef Dolinský

Bývalá misska a moderátorka Fashion TV, Jana Mutňanská tvorí niekoľko mesiacov pár s riaditeľom onkológie Jozefom Dolinským. Dvojica sa na verejnosti ukázala na tohtoročnom Plese v opere a pôsobila ako zaľúbené hrdličky.

Simona Leskovská a Juraj Majdan

Misska Simona Leskovská, ktorej nádherný úsmev si zapamätáte od prvej sekundy, si získala srdce slovenského hokejistového útočníka Juraja Majdana. Modelky a hokejisti jednoducho idú k sebe, čo poviete?

Neprehliadnite: Najväčšie vekové rozdiely prominentých párov: Verešová je od Volopicha o 15 rokov mladšia a čo ďalšie krásky?

Jasmína Alagičová a Martin Engerau

Moderátorka Fashion TV Jasmína Alagičová sa zaľúbila do neznámeho mladíka. Exotická brunetka zverejnila na svojom instagramovom účte zopár zaľúbených fotografií a zdá sa, že v náručí tohto vypracovaného mladíka jej je naozaj dobre.

Karolína Čičátková a Martin Valihora

Bývalá misska a moderátorka šoubizovej relácie Karolína Čičátková vyzerá výborne. Niekoľko rokov tvorila pár s najlepším bubeníkom, akého na Slovensku máme, s Martinom Valihorom. Na tohtoročnej Miss Slovensko 2016 sa ukázali opäť spolu, i keď sa šepkalo o tom, že sú rozídení. Pristane im to, však?

Čítajte tiež: Manželia Saganovci pár mesiacov od rozprávkovej svadby: Známej dvojici to veľmi pristane aj v súkromí!

- Najčítanejšie -