Presunúť na hlavný obsah

Victoria Beckham odhaľuje čoraz viac zo súkromia svojej rodiny: Takto ste jej syna Brooklyna ešte nevideli!

Zahraničné celebrity

Štyridsaťdva ročná matka štyroch detí a manželka Davida Beckhama je na verejnosti braná za príliš vážnu. Ale nedajte sa oklamať...

Vie sa usmiať

Kamenná tvár, tmavé okuliare a ľadový postoj. Tak mnohí vnímajú jednu z najúspešnejších návrhárok súčasnosti, Victoriu Beckham. Sama im však dáva dôvod myslieť si, že je arogantná či bez zmyslu pre humor. Viackrát dokonca vysvetľovala, prečo sa na verejnosti neusmieva. „Keď sa ocitnete v situácii, že vás môžu kdekoľvek a kedykoľvek odfotiť paparazzi, napríklad na ulici, vyzeralo by hlúpo, keby ste sa stále usmievali,“ zdôvodnila pred pár rokmi magazínu Vogue. To však neznamená, že úsmev na jej tvári nikdy neuvidíte. „Usmievam sa len na rodinných fotografiách,“ dodala zároveň. Čo môžu potvrdiť aj jej fanúšikovia, ktorí pravidelne sledujú príspevky Victorie na sociálnych sieťach. 

Mohlo by vás zaujímať: Syn Victorie Beckham je prvotriedny „balič“: Šesťnásťročný fešák zdedil vkus po slávnom otcovi, posúďte sami!

Na tých sa veľmi často usmieva a práve, keď je s rodinou. Victoria v žiadnom prípade nie je „ľadová kráľovná“, ako ju mnohí zvyknú označovať. Práve naopak. Je z nej milujúca matka, oddaná manželka a celkom zábavná osôbka. Pri pohľade na fotografie z Instagramu o tom niet najmenších pochybností. Nerobí jej problém zapózovať  a urobiť si srandu aj sama zo seba. 

Rodina na prvom mieste

Zároveň fotografiami zo súkromia dokazuje, že je za svoju rodinu vďačná a vo všetkom každého jej člena podporuje. A rovnako tak komentármi dokazuje aj svoju lásku k manželovi Davidovi Beckhamovi, s ktorým si svoje „áno“ povedali už pred sedemnástimi rokmi. „Ďakujem môjmu krásnemu manželovi a deťom, že robia môj deň výnimočným. Som veľmi vďačná. Milujem vás,“ napísala pod jednu z fotiek na instagramovom profile. 

Okrem toho tam nájdete aj mnoho fotografií so synmi Brooklynom či Cruzom, ktorého spevácky talent nedávno dokonca zverejnila. Žeby sa stal z neho nový Justin Bieber? Všetky predpoklady by na to mal. Navyše netreba zabúdať, že aj jeho matka bola kedysi členkou speváckej skupiny, ktorá v deväťdesiatych rokoch dobíjala rebríčky hitparád po celom svete.

Prečítajte si: Zlatý život Victorie Beckham: Z času na čas prekvapí bežných smrteľníkov týmto gestom

VIDEO:  Syn Victorie Beckaham, Cruz zrejme zdedil talent po svojej mamine... Bude z neho nová hviezda? (pre spustenie videa klinite na obrázok)

 

Super cute Cruz!! @davidbeckham @brooklynbeckham #proudmummy X vb

A video posted by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

Bude podľa vás z Cruza spevácka hviezda?

spolu hlasovalo 136 ľudí

áno
108
nie
28

 

- Najčítanejšie -