Presunúť na hlavný obsah

Ryšavá strela Barbora Švidraňová veľkosť XS nepotrebuje: Aj žena s krivkami má čo ukázať

Slovenské celebrity

Čo môže byť viac sexi, než ohnivé vlasy a postava presýpacích hodín.

Práve tieto dva atribúty sa spojili v jeden a ryšavá strela Barbora Švidraňová je dôkazom toho, že na úspech žena nepotrebuje veľkosť XS.

Prečítajt si: Najvtipnejšie´selfies´slovenských celebrít: Známu markizáčku by ste nespoznali, Dara Rolins vo vani s dcérou!

 

Prirodzená 

Čím viac sa snažíme podobať symbolu dokonalosti, tým viac začneme strácať význam reality, čo ale evidentne nie je prípad krásnej a talentovanej Barbory. Herečka a speváčka sa na doskách, ktoré znamenajú svet, cíti výborne a diváci ju obdivujú za jej prirodzenú a na nič nehrajúcu sa povahu. 

Prečítajt si: Nemajú veľkosť XS, no aj tak sú nesmierne sexi: Toto sú Slovenky „krv a mlieko“

Modelkou

Nie každý potrebuje vidieť na titulke kosti a nie každý sa vie stotožniť s modelkami, ktorých veľkosť je maximálne S. Práve pre tých sú tu krivky krásnej Barbory, ktorá zapózuje rada aj polo odetá a nerobí jej to žiadny problém. 

Prečítajt si: Päťdesiat odtieňov ryšavej?! Svet šoubiznisu podľahol ohnivým kráskam!

Baba pre všetko

Jej hlas si začína obľubovať čím ďalej, tým viac fanúšikov a jej tvárny zjav zase viac a viac televíznych tvorcov. Jej ženskej postave a dokonalej tváričke pristane takmer všetko a bravúrne sa zhostí úlohy ako blondíny, tak i tmavovlásky. Barbora Švidraňová je dôkazom toho, že podstatný je talent a že žena sa môže cítiť dobre aj s postavou krv a mlieko. 

Páči sa vám postava krv a mlieko akú má Barbora Švidraňová?

spolu hlasovalo 841 ľudí

Áno
798
Nie
43

- Najčítanejšie -