Presunúť na hlavný obsah

Milenecké avantúry celebrít: Selena Gomez tajila aférku so sexidolom, Ben Affleck našiel milenku v opatrovateľke

Zahraničné celebrity

Niektorým hercom či herečkám nerobí problém priznať, že majú alebo mali pomer so svojimi kolegami. Iní zapierajú, kým sa dá, alebo aspoň kým ich nenachytajú šikovní fotografi.

Justin Bieber a Shanina Shaik

Spevák Justin Bieber je poriadny záletník a i keď má v podstate celý život ešte pred sebou, o jeho aférach bolo popísaného mnoho. Do zoznamu mileniek sa údajne môže rátať aj modelka značky Victoriaˈs Secret, Shanina Shaik. 

Rihanna a Leonardo DiCaprio

Rihanna aj Leonardo zapierajú a zapierajú, ale vraj predsa len nejaký ten románik medzi dvojicou je. Naposledy ich paparazzi nachytali na festivale Coachella, kde sa snažili byť nenápadní. Veľmi im to nevyšlo.

Michelle Rodriguez a Zac Efron

Herci a na krátky čas aj milenci, Zac Efron a Michelle Rodriguez, boli spolu „načapaní“ pred dvoma rokmi na dovolenke na Ibize. Od vtedy sa však mnoho medzi nimi zmenilo. Napríklad to, že Michelle začala randiť s babami...

Prečítajte si: Hollywoodske páriky, ktoré spojila práca a sú stále spolu! Viete, ktoré to sú?

Jennifer Lopez a Bradley Cooper

Atraktívni umelci, Jennifer Lopez a Bradley Cooper sa tiež tajne schádzali pred vyše piatimi rokmi. Na verejnosti sa tvárili ako priatelia, ale na istý čas boli z nich taktiež milenci.

Ben Affleck a opatrovateľka

Dlhé roky tvoril Ben Affleck s (ex)manželkou Jennifer Garner idylický pár. Za to, že tomu tak už nie je, vraj môže milenka herca, ktorá je zároveň aj opatrovateľkou jeho detí. Žeby Ben zmýšľal prakticky...?

Mohlo by vás zaujímať: Pikoška, z ktorej vám padne sánka: Neuveríte, s ktorou sexi mamou vraj randí Justin Bieber!

Selena Gomez a Orlando Bloom

Aj o tejto dvojici sa istý čas veľmi silno klebetilo. Dohady o mileneckej aférke vhodne dopĺňalo aj mnoho spoločných fotografií dvojice. No zdá sa, že sympatiám odzvonilo a Orlando Bloom začal randiť s Katy Perry a Selena Gomez zostala opäť na ocot.

Chris Evans a Lily Collins

Charizmatický Chris Evans sa roky opakovane schádzal a rozchádzal s herečkou Minkou Kelly. No pred rokom ho paparazzi nachytali na rande s ďalšou hollywoodskou hviezdičkou, mladou Lily Collins. Aférka medzi nimi však trvala len zopár týždňov.

Neprehliadnite: Koniec okázalého hollywoodskeho páru: Dôvod, prečo to výstredná dvojica zabalila, vám bude vŕtať v hlave!

Geri Halliwell a Russell Brand

Táto dvojica bola nachytaná paparazzmi ešte v čase, kedy bol Russell Brand ženatý so speváčkou Katy Perry. Zdá sa, že komik má slabosť na popové hviezdy. Netreba zabúdať, že aj Geri Halliwell kedysi hviezdila v hitparádach.

Scarlett Johansson a Justin Timberlake

Tajní milenci (údajne) boli aj Scarlett Johansson a Justin Timberlake, ktorí sa mali dať dokopy práve počas nakrúcania videoklipu k songu Justina. A po vzhliadnutí erotikou nabitých scén v spomínanom videu niet najmenších pochýb o tom, že medzi dvojicou bolo niečo viac, nemyslíte? 

VIDEO: Pozrite si videoklip Justina, v ktorom účinkuje herečka Scarlett Johansson

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus