Presunúť na hlavný obsah

Takto vyzerajú dni hviezd skôr, ako sa ukážu na červenom koberci: Longoria s Victoriou Beckham vás pobavia

Zahraničné celebrity

Čo robia hviezdy celé dni a noci, v čase, keď nepózujú fotografom? Bavia sa. A niektorými svojimi príspevkami bavia aj verných fanúšikov na sociálnych sieťach.

Hviezdi najviac

A to na čerevenom koberci aj mimo neho. Reč je o herečke Blake Lively, ktorá prináša svojim fanúšikom záznamy takmer o každom svojom pohybe. Čo si oblečie, vychutnáva, ako sa baví... Jednoducho ich nechce o nič ukrátiť, a tak nejeden jej follower má presný prehľad o tom, čo budúca dvojnásobná mamička všetko cez deň absolvuje počas filmového festivalu v Cannes.

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie looky z Cannes: Tehotná Blake Lively ako princezná, oslňujúca Amal Clooney a ďalšie

Ako pojašené tínedžerky

Tak sa správajú kamarátky Eva Longoria a Victoria Beckham. Obe patria už roky medzi smotánku, a tak nie je žiadnym prekvapením, že sa objavili aj na najprestížnejšom filmovom festivale. No skôr, ako žiaru reflektorov na červenom koberci, si obe vychutnávajú zábavu vo večerných hodinách.

Prečítajte si: Ani svetové hviezdy nie sú dokonalé: Cindy Crawford "má tiež svoje dni", Selena Gomez sa nezmestí do plaviek

VIDEO: Eva Longoria spolu s Victoriou Beckham patria medzi zábavnejšie osôbky. Veď posúďte sami...

 

Why does Victoria always look so cool?!! #IthoughtWeWereDoingTheSameThing

A video posted by Eva Longoria (@evalongoria) on

V hlavnej úlohe ambasádorky

Známa beauty značka LˈOreál Paris je hlavným sponzorom festivalu, a tak priamo do dejiska diania vyslala nejednu známu modelku. Doutzen Kroes, Bianca Balti či blogerka Kristina Bazan si môžu vďaka lukratívnemu fleku ambasádoriek tiež vychutnávať všetkú tú pozornosť a luxus, ktorá sa im ponúka. A o svoje zážitky sa taktiež delia s vernými fanúšikmi. 

Neprehliadnite: Verili by ste, že už má po päťdesiatke? Vďaka tejto životnej filozofii je Monica Bellucci stále veľmi atraktívna!

Video: Takto vyzerá ráno modelky Doutzen Kroes počas filmového festivalu v Cannes 

 

Good morning Cannes

A video posted by Doutzen Kroes (@doutzen) on

- Najčítanejšie -