Presunúť na hlavný obsah

Rozžiarená tenistka Dominika Cibulková si strihla päť-slovný boj: Prezradila aj čo nechcela?

Slovenské celebrity

Naša najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková si strihla päť-slovný boj. Ako to dopadlo a čo všetko o sebe prezradila?

Rozžiarená a úspešná tenistka Dominika Cibulková sa okrem svojej životnej lásky, tenisu, zamilovala aj do módy a ženských „záležitostí“. Jej tím teda nepozostáva len zo športových poradcov a trénerov, ale i zo zvučných mien zo sveta módy. 

Prečítajte si: Krásna Dominika Cibulková miluje šperky: Prezradila, aký zásnubný prsteň od priateľa zdobí jej ruku!

V správnych rukách 

Reprezentantka sa na svoj tím spolieha takmer vo všetkom. Cez styling, ktorý bravúrne zvláda štylista Andrej Kusalík až po vlasy a krásny make-up, ktorý je z dielne Patrika Veselého. „Ja sa o módu zaujímam, ale niekedy neviem, čo s čím zladiť a preto si rada nechám poradiť od odborníkov,“ prezradila Dominika. 

Poradkyňa mamina 

Dominikinou najväčšou fanúšičkou je jej mamina, ktorá svojej dcére dáva rady. „Moja mamina mi už v dvadsiatke hovorila, ´Dominika krémuj sa, budeš mať vrásky´,“ smeje sa krásna tenistka. 

Prečítajte si: Dominika Cibulková má takúto šmrncovnú maminu: Jej priateľ urobil okrem toho gesto, aké sa len tak nevidí

V dvadsiatke ešte ženu netrápia prvé vrásky a inak to nebolo ani v prípade športovkyne. „V dvadsiatich piatich rokoch, keď som začala nad tým rozmýšľať a videla som všetky kolegyne, ktorým sa už vrásky ukazovali, začala som sa o to zaujímať viac.“ 

Dominika sa popasovala aj so slovným päťbojom, to ako ho zvládla, sa dozviete vo videu pod článkom.

FEMINITY TV: Dominika na seba prezradila, čo v jej živote nesmie chýbať:

- Najčítanejšie -