Presunúť na hlavný obsah

Najromantickejšie gestá svetových hviezd: To, čo urobil pre Jennifer Lopez Ben Affleck by dostalo každú

Zahraničné celebrity

Aj svetové hviezdy si potrpia na romantiku a zaľúbené gestá. A niektoré z nich to robia skutočne veľkolepo.

Justin Bieber

Ako si predstavujete svoje rande? V kine? No dá sa aj tak, ale čo takto v slávnej Staple Centre aréne, ktorú budete mať celú len a len pre seba? Znie to úžasne. Presne toto gesto urobil pre svoju vtedajšiu priateľku Selenu Gomez spevák Justin Bieber, ktorý celú arénu prenajal a zaľúbené hrdličky si tak mohli spolu pozrieť film Titanic. 

Kanye West

Možno na prvý pohľad tak nevyzerá, ale aj Kanye West vie byť veľký romantik. Dokázal to svojou veľkolepou žiadosťou o ruku Kim Kardashian. Deväťdesiatčlenný orchester, ohňostroj, obria obrazovka a Kanye na kolenách. Tak úprimne, ktorá by nechcela zažiť takúto žiadosť? 

Ben Affleck

Pamätáte si ešte na Bennifer? Teda konkrétne pár Ben Affleck a Jennifer Lopez? Známy herec bol zo svojej vtedajšej snúbenice natoľko hotový, že chcel, aby o jej kráse a prednostiach vedeli všetci. A ako sa to dá urobiť, keď patríte medzi hollywoodske hviezdy? Zaplatíte si inzerciu v periodiku. Ben si vybral samotné Variety, kde na niekoľkých stranách vychvaľoval JLo až do nebies. 

Mohlo by vás zaujímať: Milenecké avantúry celebrít: Selena Gomez tajila aférku so sexidolom, Ben Affleck našiel milenku v opatrovateľke

David  Beckham

Športovec David Beckham má so svojou manželkou Victoriou jeden z najstabilnejších vzťahov v šoubiznise. Sám sa niekoľkokrát priznal, že si s Victoriou dopriavajú navzájom romantické gestá ako napríklad tetovania. David má na svojom tele okrem tvárí detí vytetovanú aj Victoriu, a tá naopak nosí jeho iniciály na svojej ruke. 

Jason Derulo

Romantické prekvapenie nachystal pred dvoma rokmi pre (ešte vtedy) svoju priateľku aj spevák Jason Derulo. Ten zobral potajomky na letisko kolegyňu Jordin Sparks a o tom, kam letia, jej však nepovedal. Až keď pilot zahlásil „Vitajte v Turecku,“ sa to dozvedela. Spevák pre oboch rezervoval súkromnú pláž, a tak si mohli romantiky užiť do sýtosti. Okrem toho však Jason obsadil Jordin aj do svojho videoklipu s názvom „Marry Me“. No napriek týmto veľkým romantických gestám to dvojici aj tak nevyšlo...

Robin Thicke

Ako sa dá získať životná láska späť? Skúsiť to môžete napríklad ako Robin Thicke. Ten chcel mať svoju manželku Paulu Pattton stoj čo stoj opäť po svojom boku, a tak sa rozhodol pre veľké romantické gesto – nahral jej album. No ich dvadsaťjeden ročný vzťah to aj tak nezachránilo a dvojica sa nakoniec rozviedla. 

Prečítajte si: Milostná kauza, ktorou žije celá Amerika: Táto žena vraj zničila manželstvo speváčky Beyoncé!

Kevin Hart

Komik Kevin Hart rovnako robí radosť svojej vyvolenej. Svoju snúbenicu Eniko Parrish potešil napríklad tisíckou ruží. Nebolo to k žiadnej príležitosti. Len jej chcel urobiť radosť. „Som rád, keď ju môžem urobiť šťastnou, pretože ona robí šťastného mňa,“ zveril sa fanúšikom po tomto geste na sociálnych sieťach

Koho romantické gesto vás očarilo najviac?

spolu hlasovalo 229 ľudí

- Najčítanejšie -