Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky odštartovali plavkovú sezónu: Verešová, Orviská sa majú čím chváliť, nezaostávajú ani ďalšie!

Slovenské celebrity

Známe krásky domáceho šoubiznisu nechceli čakať, kým leto zavíta v plnej sile aj ku nám, a tak sa za exotikou vybrali o niečo skôr.

Andrea Verešová

Jedna z najkrajších žien nášho šoubiznisu, Andrea Verešová, sa za teplom a letom vybrala spolu so svojou rodinkou. Krásna mamička a modelka sa pochválila aj svojou závideniahodnou postavičkou a musíte uznať, že stále má čím udivovať. 

Barbora Franeková

Barbora Franeková sa ešte začiatkom tohto mesiaca vybrala spolu so svojimi priateľmi na exotickú dovolenku do Ománu. Slnko, teplo a relax si viditeľne vychutnávala každým dňom. 

Alexandra Orviská

Mohlo by sa zdať, že známa moderátorka Alexandra Orviská, neustále cestuje. Na jej instagramovom profile často pribúdajú fotografie z exotických krajín. Tie posledné sú priamo z horúceho Mexika. 

Prečítajte si: Jojkárka Alexandra Orviská si s nohami bohyne módne experimenty môže dovoliť: Takto vyzerajú jej NAJ kreácie

Jana Mutňanská

Bývalá misska Jana Mutňanská dovolenkovala pred pár dňami so svojimi priateľmi, fotografom a návrhárom Lukášom Kimličkom a taktiež bývalou Miss Slovensko, Barborou Franekovou v Ománe. Známa šoubiznisová trojica si pár dní voľna do sýtosti užívala.

Lucia Sládečková

Známa make-up artistka našich celebrít, Lucia Sládečková, si nedávno vyrazila aj s novým priateľom do Dubaja. Pre Luciu to bola dokonca prvá návšteva tohto mesta a na svojom instagramovom profile priznala, že jej mesto veľmi učarovalo. Jej fanúšikov zase určite oslnila postavička tejto mladej vizážistky. 

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalé telo aj nový "džob": Make-up artistka známych tvárí robí týmto radosť mnohým ženám

Monika Sakmanová

Tanečníčka a priateľka rapera Rakbyho, Monika Sakmanová, prevetrala plavky a svoju dokonalo vyšporotovanú postavičku na nedávnej dovolenke. Zasnúbená dvojica sa tiež vybrala do slnečného a exotického Dubaja.

Linda Nývltová

Úspešná modelka agentúry Elite Model Management, Linda Nývltová, zvolila na načerpanie nových síl rovno Havaj. Konkrétne mesto Honolulu, kam sa jedna z najúspešnejších modeliek vybrala spolu s kamarátkou. Okrem tuzemských prírodných krás fanúšikom ukázala aj svoju sexi figúru. 

Neprehliadnite: Krásne a štýlové! Úspešné slovenské topmodelky vedia, ako zaujať aj jednoduchým vkusom

Michaela Meňkyová

Do exotického Ománu si to pred pár dňami namierila aj čerstvá 1. Vicemiss Slovensko, Michaela Meňkyová. Na dovolenku sa vybrala spolu so svojím priateľom a podľa fotiek je jasné, že zaľúbená dvojica si spoločné chvíle vychutnáva plnými dúškami. 

- Najčítanejšie -