Presunúť na hlavný obsah

Už je to pätnásť rokov, čo Angelina adoptovala svojho prvého syna. Z malého Maddoxa je dnes takýto mladík

Zahraničné celebrity

Keď ho adoptovala, mal len sedem mesiacov. Tento rok oslávi svoje pätnáste narodeniny. Takto vyzerá prvý adoptívny syn Angeliny Jolie, Maddox Jolie-Pitt.

Rath Vilob

Tak znie pôvodné meno tohto mladíka, ktorý je najstrarším a zároveň prvým adoptívnym dieťaťom hollywoodskej hviezdy Angeliny Jolie. Z malé batoľaťa pred očami dotieravých paparzzov vyrástol Maddox na mladíka, ktorý sa netají tým, že má rovnako herecké ambície. No ak máte za rodičov hercov ako Angelina a Brad, nemožno sa čudovať tomu, že táto profesia zláka aj vás. 


Maddox, ktorý sa narodil v exotickej Kambodži, no už od siedmych mesiacov bol vychovávaný známou hviezdou, si dokonca stihol zahrať vo filme po boku svojho adoptívneho otca Brada Pitta. Pred troma rokmi sa objavil v snímke World War Z.

Necháva im voľnú ruku

No Angelina má na budúcu profesiu svojho syna trochu iný pohľad: „Maddox je skutočný intelektuál, za čo si geneticky nemôžem pripisovať žiadnu zásluhu. Mám pocit, že by sa rád stal napríklad spisovateľom, cestoval a učil sa o rôznych miestach a veciach,“ prezradila herečka o synovi. Zároveň však dodala, že necháva svoje deti samé sa rozhodovať o tom, čo je pre ne dobré. Preto napríklad nezakazuje dcére Siloh obliekať sa do chlapčenských vecí.

Myslíte si, že si Angelina s Bradom ešte adoptujú nejaké dieťa?

spolu hlasovalo 686 ľudí

áno
72
nie
614

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe