Presunúť na hlavný obsah

Bývalé missky pokope: Silvia Chovancová Lakatošová nestarne, Anna Amenová vyzerá čoraz lepšie!

Slovenské celebrity

Na kastingu Miss Universe 2016 sa tento rok objavili aj bývalé finalistky súťaže, medzi ktorými nechýbala Silvia Chovancová Lakatošová, či Anna Amenová.

Silvia Chovancová Lakatošová

Riaditeľka súťaže Miss Universe SR Silvia Chovancová Lakatošová sa rozhodla pre jednoduché, a zároveň rafinovane strihané čierne šaty, ktoré doplnila vysokými čiernymi gladiátorskými sandálmi. Aj po rokoch vyzerala krásne a žensky.

Neprehliadnite: Krásne ženy, ktoré sa vymykajú všednosti: Stále ženskejšia Monika Bagárová, Silvia Šarköziová ako keby ani nestarla

Anna Amenová

Perfektnú postavu predviedla na kastingu aj bývalá Miss Universe SR a mama dvoch detí Anna Amenová. Pohodlný outfit zložený z obyčajného šedého uviazaného trička a čiernej sukne Anna vkusne doplnila elegantnými sandálikmi na vysokom opätku. Svojím outfitom dokázala, že menej je naozaj viac.

Lucia Senášiová

Bývalá Miss Universe 2007 sa rozhodla pre odvážnejší outfit ako jej kolegyne, napriek tomu svojím výberom neprestrelila. V previazanom kvetinovom tope doplnenom zlatými nohavicami a vysokými lodičkami sa stala neprehliadnuteľnou. Podľa odhaleného vyšportovaného bruška predpokladáme, že Lucia na sebe naozaj maká. Klobúk dole!

Mohlo by vás zaujímať: Bývalá slovenská miss prekvapuje vypracovaným telom: Wow, tak o takejto postavičke sníva každá!

Janette Borhyová

Krásna blondínka zvolila naozaj netypický outfit. Čierne kvetinové šaty s priesvitnými rukávmi pôsobia exoticky, a sviežo zároveň. Vysoké bledé sandáliky a Janettin úsmev dodávajú celému outfitu takmer rozprávkový šmrnc.

Denisa Vyšňovská

Denisa stavila na dievčenský look, ktorý jej dokonale útlej postave sadol ako uliaty. Krátke biele šaty áčkového strihu sú zaujímavé vďaka svojej vyšperkovanej vrchnej časti. Outfit brunetke naozaj pristane, a voľbu metalických lodičiek v redakcii chválime! 

Ktorej slovenskej kráske to podľa vás pristane najviac?

spolu hlasovalo 851 ľudí

- Najčítanejšie -