Presunúť na hlavný obsah

Sarah Jessica Parker a jej muži zo seriálu Sex v meste: Takto to chodí aj v živote!

Zábava

Módna ikona, a vzťahový expert - taká je postava Carrie Bradshaw zo seriálu Sex v meste.

Herečka Sarah Jessica Parker nedávno oslávila 51 rokov, jej postava Carrie však nestarne. Carrie si pamätáme hlavne vďaka jej neustálemu hľadaniu toho pravého, či tej pravej cesty ku Pánovi Božskému. Pripravili sme pre vás rebríček jej piatich osudových partnerov. 

„Keď ide o vzťah, je múdrejšie nasledovať svoje srdce, alebo rozum?“ (Carrie)

1. Pán Božský (John Preston)

Muž, ktorý sa v živote Carrie objavil vždy keď išlo o lásku. Práve vďaka nemu písala, milovala, nenávidela, skúšala, a hľadala. Každá z nás má v živote toho svojho osudového. Carrie mala ako jedna z mála šťastie, že s ním nakoniec aj skončila.

Prečítajte si: 10 najvtipnejších hlášok zo seriálu Sex v meste, ktoré vás dostanú: Toto by muži (ne)mali vidieť!

2. Aidan Shaw 

Hoci si Carrie vzala Pána Božského, pre nás bol číslom jeden práve stolár Aidan. Jeho starostlivosť, ochota, a láska robila Carrie šťastnou. Hoci vďaka nemu skoncovala s cigaretami, svojej najväčšej závislosti sa nezbavila. Práve láska, a závislosť na Pánovi Božskom zvíťazila.

3. Jack Berger

„Prepáč, nemôžem, neznenáviď ma..“ Na Jacka sme kvôli odkazu namiesto rozchodu jednoducho zanevreli. Hoci bol Berger spisovateľ, jeho lístok na rozlúčku túto skutočnosť potopil.

4. Bill Kelley

Vysoko postavený politik, a fetišista v jednom. Na prvý pohľad ideálny partner sa v jednom okamihu zmenil na muža so zvratenými chuťami. Carrie jednoducho nemala záujem „cikať“ tam, kde sa to nehodilo. A my sa jej nečudujeme.

Mohlo by vás zaujímať: Tento pár snov bol kedysi príkladom pre celý svet: Pozrite sa, v čom boli ich tromfy

5. Aleksandr Petrovsky

Ak muž nepodporuje to, kým naozaj ste, váš vzťah nebude mať dlhé trvanie. Podobne to bolo s egoistickým Aleksandrom, ktorý sa snažil zmeniť prirodzenú podstatu Carrie. Nakoniec ho poslala k vode, a vybrala sa hľadať skutočnú, bláznivú lásku, ktorú nakoniec aj našla.

Carrie je príkladom ženy, ktorá hľadaním, pripravila seba aj Pána Božského na nájdenie niečoho, čo bolo medzi nimi jasné už od úplného začiatku. Hoci tými pravými sa pre seba stali až po čase, a skúsenostiach, ktorými si obaja rokmi prešli. Niekedy musíme stratiť veľa, aby sme vedeli oceniť málo.

- Najčítanejšie -