Presunúť na hlavný obsah

Do zoznamu DiCapriových mileniek pribudlo nové meno: Ktoré z jeho vzťahov patria medzi tie najdlhšie?

Zahraničné celebrity

Herec Leonardo DiCaprio je známy svojimi milostnými avantúrami s krásnymi modelkami. Viete ale, ktoré z jeho slávnych vzťahov patria medzi tie najdlhšie?

Gisele Bündchen

Najdlhší vzťah prežil hollywoodsky herec s brazílskou topmodelkou Gisele Bündchen. Dlhonohá kráska počarovala Leovi natoľko, že pár tvorili takmer šesť rokov. Mnohí dokonca krásnu Gisele považujú za jeho osudovú ženu...

Demi Moore 

Od roku 1997 modrooký herec randil aj s kolegyňou z brandže, herečkou Demi Moore. Tmavovláska si ho získala na úctyhodných päť rokov. I keď s menšími prestávkami, kedy sa špekulovalo aj o hercových románikoch s modelkami Naomi Campbell a Amber Valletou a dokonca si v tom období začal aj so spomínanou Gisele.

Bar Refaeli 

Na päť rokov zavítala do hercovho života aj Izraelka Bar Refaeli, ktorá rovnako, ako Gisele aj Demi, randila s viacerými prestávkami so známym hviezdnym lámačom. Dokopy sa dali hneď po rozchode s Gisele a dvojica si posledné a definitívne zbohom dala v roku 2011.

Prečítajte si: Hviezdne obsadenie: DiCapriov zoznam mileniek láme rekordy, okrem anjelskych modeliek v ňom figuruje aj známa Češka!

Toni Garrn 

Po boku Leonarda DiCapria sa istý čas objavovala ďalšia modelka, Nemka Toni Garrn. I keď ich vzťah nebol taký dlhý ako predchádzajúce, devätnásť mesiacov je slušný výkon. Leo sa začal schádzať s Toni v roku 2013.

Erin Heatherton 

Jedenásť mesiacov. Toľko žiarila po Leonardovom boku modelka Erin Heatherton, s ktorou si začal po krátkej aférke s ďalšou modelkou Mirandou Kerr. 

Mohlo by vás zaujímať: Najhorúcejšie telá z Victoria´s Secret a ich šokujúce začiatky. Toto by ste nečakali!

Kelly Rohrbach 

A pri modelkách zostával DiCaprio aj naďalej. Osemmesačný vzťah prežil s kráskou Kelly Rohrbach. Pomerne neznáma americká modelka bola s hercom spájaná od mája minulého roka. 

Blake Lively 

Na istý čas vymenil herec modelky za herečky. Konkrétne za blonďavú hviezdu seriálu Gossip Girl, Blake Lively. Krátka avantúra, z ktorej boli bulvárne plátky možno viac hotové ako jej samotní aktéri, trvala necelých päť mesiacov. 

Roxy Horner

Najnovší prírastok do impozantného zoznamu mileniek Leonarda DiCapria je britská modelka (ako inak) Roxy Horner. Prvýkrát sa dvojica zoznámila po udeľovaní cien Bafta vo februári tohto roku. Dvadsaťštyri ročná kráska a jej nový, o sedemnásť rokov starší priateľ, svoj vzťah už viac netaja. Koľko im to ale spolu vydrží, ukáže až čas...

Neprehliadnite: Milenecké avantúry celebrít: Selena Gomez tajila aférku so sexidolom, Ben Affleck našiel milenku v opatrovateľke

Myslíte si, že sa niekedy Leonardo DiCaprio usadí?

spolu hlasovalo 217 ľudí

áno
36
nie
181

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus