Presunúť na hlavný obsah

Znamenie, v ktorom ste sa narodili, prezrádza, akou matkou budete: Máte predpoklady na to byť dobrou matkou?

Zábava

Vaše znamenie povie o vás ako o budúcej matke viac, ako by ste čakali.

Máte predpoklady na to byť dobrou matkou? 

Baran

Matka bojovníčka! Vašou silnou stránkou rodiča bude práve sila, sebavedomie, a nebojácnosť. Na druhej strane si dávajte pozor na extrémnu súťaživosť, hnev, a prílišnú viazanosť na dieťa. 

Prečítajte si: Maminy známych tvárí: Krásna Barbora Franeková a vieme tiež, po kom zdedila Daniela Hantuchová dlhé nohy

Býk

Dôsledná matka! Vašou silou je stabilita, dobrý vkus, a tvrdá práca. K týmto vlastnostiam budete viesť aj svoje dieťa. Na druhej strane si dávajte pozor na prílišne pôžitkárstvo, márnivosť a náladovosť. 

Blíženec

Matka plná rozporov! Otvorenosť, originalita, a kreativita. Práve tieto silné stránky budú vo vašej výchove prioritou. Dajte si však pozor na vašu netrpezlivosť, a neustále rozprávanie namiesto počúvania.

Lev

Dramatická matka! Hravosť, sebavedomie, a vodcovské schopnosti. To všetko ako matka dokážete ponúknuť. Dávajte si však pozor na prílišnú aktivitu, sebectvo, a drámu.

Panna

Prísna voľnomyšlienkarka! Zdravie, intelekt, a správne načasovanie. Vychováte z vášho dieťaťa rozumného človeka. Občas si však dajte pozor na extrémnu prísnosť, a nervozitu.

Škorpión

Vojačka! Sila, pružnosť, intuícia – v tomto duchu bude vychovávané aj vaše dieťa. Vyvarujte sa extrémnej kontrole, a občasnej paranoje. 

Rak

Prvotriedna matka! Vaša citlivosť, vkus a sentimentálnosť vytvoria pre dieťa ideálne prostredie na život. Dajte si však pozor na žiarlivosť, a prílišne prehnanú ochranu.

Váhy

Trpezlivá matka! Férovosť, trpezlivosť, a rafinovanosť. To sú vlastnosti ku ktorým povediete aj vaše dieťa. Na druhej strane sa vyvarujte nedôslednosti, a márnivosti.

Kozorožec

Matka a otec v jednom! Vaše dieťa si do života ponesie perfektnú schopnosť plánovania, štruktúry, a tradičných hodnôt. Vyhnite sa pri výchove občasnému hnevu, a pesimizmu.

Mohlo by vás zaujímať: Zistite podľa partnerovho znamenia, prečo vám to vo vzťahu škrípe: Toto vám otvorí oči...

Vodnár

Matka pre všetko! Ste originálna, férová, a navždy mladá. S vami si dieťa užije život naplno. Dajte si však pozor na nevšímavosť, a zbytočné dramatizovanie.

Strelec

Spontánna matka! Dobrodružstvo, vtip, a múdrosť – vaše dieťa sa bude riadiť podľa týchto priorít. Na druhej strane dajte pozor na netrpezlivé, a občas tvrdé chovanie.

Ryby

Citlivá matka! Vďaka vašej starostlivosti, láske, a predstavivosti, si vaše dieťa užije naozaj krásne detstvo. Dávajte však pozor na manipulovanie, a vašu občasnú nestabilitu.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus