Presunúť na hlavný obsah

Sexepílom sršiaca Scarlett Johansson sa takto na sebe nadrie: Toto stojí za jej čoraz lepším telom

Zahraničné celebrity

Scarlett Johansson patrí bezpochyby už niekoľko rokov medzi najobdivovanejšie ženy planéty.

Muži sa nevedia vynadívať na jej ženské krivky a ženy zároveň túžia byť ako ona... A ak aj vy obdivujete krivky tejto talentovanej herečky, prezradíme vám, čo za nimi stojí.

Prečítajte si: Milenecké avantúry celebrít: Selena Gomez tajila aférku so sexidolom, Ben Affleck našiel milenku v opatrovateľke

Ťažko na cvičisku...

Posledné roky vídať Scarlett v množstve akčných filmov, ale ak by ste čakali, že všetky tie kaskadérske kúsky robí len jej náhradníčka, boli by ste mimo. Scarlett na mnohých pracovala sama, čomu však predchádzali tvrdé tréningy a vylepšovanie si kondície. Pravidelne absolvovala deväťdesiat minútový kruhový tréning spojení s behaním po schodoch, činkami, medicinbalom a trx cvičením. Jej tréner prezradil, že pri bojových tréningoch sa zameriavali na množstvo výpadov, drepov, aby posilnili a vytvarovali jej nohy. I keď išlo o skutočne náročné tréningy, Scarlett sa zverila, že jej to pomohlo naučiť sa vnímať svoje telo, každý sval a taktiež sa už vie sama ubrániť prípadnému napadnutiu...

Mohlo by vás zaujímať: Táto sexi kráska sa objaví vo filme X-Men: Počas tréningu na superhrdinku schudla šesť kíl!

VIDEO: Talentovaná aj šikovná: Scarlett si poradí aj s bojovými scénami...

Hlavné je odolať

Svojej závideniahodnej postave však Scarlett nevďačí len tvrdému tréningu. Okrem toho musela dodržiavať diétu, ktorá zahŕňala veľa bielkovín, ovocie, zeleninu a šaláty. Raňajky zväčša pozostávali z dvoch omeliet s ovsenou kašou a čerstvým ovocím. Obed sa skladal z morčacieho šalátu s olivovým olejom, šťavou z citróna a mladej cibuľky.

Prísne boli aj mini jedlá medzi tými hlavnými. Povolené mala len jablká a mandle. Večera herečky naopak bohatá na proteíny. Tréner jej naservíroval dusenú rybu, červenú cibuľu, brokolicu a kapustu. Takáto diéta však pre ňu nebola veľmi ľahká, ako sama priznala, jej najväčšou neresťou sú syry. „Syry sú mojou neresťou, nič novláda môj život, ako práve toto jedlo,“ priznala sa Scarlett a zároveň dodala, že musela tvrdo bojovať sama so sebou, aby pokušeniu jednoducho odolala. A vyplatilo sa. Herečka sa pre postavu Čiernej vdovy, ktorá patrí k elitným zabijakom udržuje vo forme už niekoľko rokov, čo jej na sexepíle len pridáva. Nikdy totiž nevyzerala lepšie ako práve teraz. 

Neprehliadnite: Balzam na pery okolo očí, alebo víno vo vani: Známe osobnosti a ich bláznivé ´beauty´ triky...

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe