Presunúť na hlavný obsah

Dcéry známych Sloveniek sú kópiami svojich krásnych mám. Ktorá sa na maminu podobá najviac?

Slovenské celebrity

Tieto jablká nepadli ďaleko od stromu. Krásne Slovenky a ich dcéry, ktorá sa na svoju maminu podala najviac?

Kristína Farkašová 

Spisovateľke, herečke a moderátorke doma vyrastajú naozaj krásne dievčatká. Dcérky Ela a Matilda sa na svoju maminu začínajú podobať, čo hrá určite v ich prospech. Kristína Farkašová je zvodná žena, ktorá zvláda „dvojmaterstvo“ s prehľadom a dobrou dávkou humoru. 

Barbora Rakovská 

O niečo staršia, ako dcérky Kristíny Farkašovej, je okatá Amia. Krásne dievčatko, dcérka moderátorky Barbory Rakovskej, akoby mamine z oka vypadla. Z mladej dámy vyrastie bez pochýb minimálne taká kočka, ako je jej úspešná mamina. 

Prečítajte si: Fotografie „pred a po“: Barbora Rakovská sa s make-upom mení na hotovú dračicu. V ktorej podobe sa vám páči viac?

Dara Rolins 

Jedna z najúspešnejších slovenských speváčok má doma veľký poklad. Dcérka Lola a mamina Dara Rolins sú nerozlučná dvojka a ich podoba je jasná na prvý pohľad. Dara bude čoskoro nápadníkov odháňať metlou a Lola sa bude len usmievať, tak ako to robí vždy a rada. 

Daniela Peštová 

Nestarnúca modelka Daniela Peštová je hrdou maminou troch detí. Jej dcéra Ella sa viac, než na svojho otca, podobá na Danielu. Aj keď je Paľo Habera veľký fešák, Ella môže byť spokojná, že sa podala na svoju božsky krásnu maminu. 

Prečítajte si: Budúca rocková hviezda? Takto vyrastá za veľkou mlákou syn Paľa Haberu a to ste ešte nevideli tú podobu

Soňa Müllerová

Úspešná a charizmatická moderátorka Soňa Müllerová má už dospelú dcéru Emu, ktorá akoby svojej mamine z oka vypadla. Ema zdedila po mamine krásnu štíhlu postavu, plné pery a veľkú charizmu. 

Ivana Christová 

Bývalá misska a modelka Ivana Christová môže byť na svoju dcéru Danielu naozaj hrdá. Vyrástla z nej krásna žena, ktorá si zo svojej maminy zobrala len to najlepšie. Veľký žiarivý úsmev, tmavé oči a dlhé nohy, nechýbajú ani jednej z týchto krások. 

Prečítajte si: VIDEO: Krásna Ivana Christová prezradila, čomu sa naplno venuje i to, akými očami sa pozerá dnes na svet

Dcéra ktorej z týchto krások sa na svoju maminu podala najviac?

spolu hlasovalo 1451 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus