Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Táto žena mi spôsobila hotové peklo, alebo prečo sa neoplatí podvádzať...

Erotické poviedky

Rozišli sme sa a povedal som si, že to nikdy viac neurobím...

Vybral som sa po sto rokoch s partiou dobrých priateľov do mesta. Chceli sme si po dlhej dobe znova dokázať, že dokážeme piť až do rána bieleho a vydržať viac, než naši mladší spolusediaci v podniku. Začali sme otáčať jeden pohárik za druhým a v dobrej nálade sme rozoberali prácu, autá, dovolenky, priateľky, manželky, či milenky. 

Raz som svoju bývalú partnerku podviedol a už vtedy som sa presvedčil, že sa to nevypláca. Mal som stavy paranoje, že na mňa milenka číha z každého rohu, kedy sa s mojou priateľkou držím za ruku. Rozišli sme sa a povedal som si, že to nikdy viac neurobím. 

Prečítajte si: Rada od ženy, ktorá si prešla tromi rozvodmi: Tieto tri typy mužov si držte od tela!

Neviem, ako a prečo...

Na našej pánskej jazde sa k nám pridala skupinka žien, ktorá bola v dobrej nálade, tak sme začali spolu tancovať, rozprávať sa a niekoľko mojich slobodných kamarátov začali tieto ženy baliť. Jedna zo skupinky týchto dievčat v nálade sa venovala mne. Sadla si vedľa mňa a začala koketovať. Bola to krásna tmavovláska, s exotickými črtami a slovenskou iskrou v oku. Diana vedela, ako na chlapov a ja som sa našiel v jej objatí, ako sa bozkávame. Doteraz si to neviem vysvetliť, pretože svoju priateľku ľúbim a toto by som za triezva nikdy nespravil. 

Nebol som zvyknutý na alkohol, no dopomohol mi k tomu, aby som celý večer strávil s Dianou. Nevyspali sme sa spolu, no to, že som sa s ňou bozkával, mi nedalo spávať ešte niekoľko dní po tom večeri. 

Prečítajte si: Najhoršie klamstvá, ktoré vám dokážu zruinovať vzťah: Týmto neverte ani omylom

Prišla mi od nej správa a chcela sa ešte raz stretnúť. Ja som si ani nepamätal, že by som jej dával číslo, no zistil som, že moje číslo si zistila cez jej známu, ktorá tam tiež v ten večer bola. Začala mi písať čoraz častejšie. Ja som jej nepovedal, že som zadaný. Nechcel som, aby to vedela, pretože som nevedel, čoho je schopná. Keď som jej ale asi po mesiaci napísal, že bude lepšie, keď si moje číslo vymaže, pretože ja som šťastný s mojou priateľkou, poslala mi fotografiu, na ktorej sa bozkávame. V tú chvíľu som takmer dostal srdcový infarkt. 

Stretol som sa s ňou, aby som jej do očí vysvetlil, že to, čo sa stalo nič neznamenalo a že si neprajem, aby ma viac obťažovala a kontaktovala. Vyhrážala sa mi, že tá fotografia z toho večera sa dostane čoskoro do rúk mojej priateľky. Bola to bláznivá žena, ktorá sa rozhodla skaziť mi vzťah a život, za každú cenu. 

Prečítajte si: Dôvod rozchodov, ktorý je čoraz častejší: Ambiciózne „alfa ženy“, ktoré zabúdajú na jeden dôležitý fakt...

Prišla fotografia

Mojej priateľke som som povedal, čo sa stalo, pretože som už ďalej nemohol takto existovať a fungovať. Nechcel som, aby mi šialená žena takto ovplyvňovala môj život. Moja Simona mi nechcela veriť, že nič viac, ako bozkávanie v ten večer nebolo. Nechcela mi veriť, že toto bola jediná žena, s ktorou som ju podviedol a stratila vo mňa dôveru. Presne v ten večer, prišla správa s fotografiou, ktorú som nechcel, aby Simona videla, na jej telefón. Položilo ju to a v ešte v ten večer odišla. 

Je už mesiac po tom, čo sa snažím presvedčiť moju priateľku, že sa nič viac nestalo a že to bolo jediný krát, čo som sa dotkol inej ženy. Teraz mi len zostáva dúfať, že sa mi aspoň pokúsi odpustiť.  

Odpustili by ste takúto neveru?

spolu hlasovalo 329 ľudí

Áno
155
Nie
174

- Najčítanejšie -