Presunúť na hlavný obsah

Miláčik Ameriky Taylor Swift, vystriedala viac chlapov, ako by bolo zdravé. Toto je jej zoznam...

Zahraničné celebrity

Speváčka má na konte viac ex priateľov, ako svojich hitov. S kým všetkým randila Taylor Swift?

Nebudeme spomínať všetkých, to by sme tu možno boli aj do zajtra. Bývalí milenci, alebo teda partneri obľúbenej a všetkými milovanej speváčky Taylor Swift, tvoria celkom dlhý zoznam. V jej náručí už sa objavili aj úspešní speváci a herci a my sme vybrali aspoň tých, ktorých tváre sú verejnosti dobre známe.

Prečítajte si: Úžasná premena tuctovej hviezdy na krásnu labuť! Nový imidž známej celebritky vás ohúri

Taylor Lautner 

Taylor a Taylor sa v roku 2009 stretli pri natáčaní filmu Valentín, kde si speváčka zahrala menšiu úlohu. Románik medzi hercom a Taylor Swift netrval ale dlhšie ako rok a onedlho sa speváčka ukázala s novým objavom. 

John Mayer

Hudobník a sympaťák John Mayer si s blondínkou začal ihneď po jej rozchode. Netrvalo dlho a speváčka sa s Johnom rozišla, pretože sa jej nepáčilo, ako ľahostajne ku vzťahu pristupoval. On si potom začal s Katy Perry

Jake Gyllenhaal 

Aj s týmto fešákom chodila Taylor a išla rovno zo vzťahu, do vzťahu. Zozačiatku jej Jake Gyllenhaal dvoril ako najväčší elegán, ich prvé rande ho stálo viac ako 160 000 dolárov, pretože sa uskutočnilo na luxusnej jachte, no nakoniec vzťah ukončil správou v telefóne. 

Prečítajte si: Ako prišli celebrity o poctivosť: Beyoncé šokovala, krásna Alba s fešákom, Dunst a Swift mali toho istého!

Conor Kennedy

V roku 2012 sa Taylor dokonca dostala do politickej rodiny, keď začala randiť s vnukom Roberta F. Kennedyho. Tento vzťah ale nebol úspešný, obaja boli na niečo vážne ešte príliš mladí. 

Harry Styles

Spevák a hudobník Harry Styles si románik s krásnou Taylor Swift naplno užíval, až kým neprišiel na to, že takto je na očiach verejnosti ešte viac, než tomu bolo, keď bol slobodný. Ako to býva už zvykom, aj Harryho Taylor nenápadne spomenula v nejednej pesničke o láske a rozchodoch. 

Calvin Harris

Minulý rok prekvapili svojich fanúšikov. Hudobník a DJ Calvin Harris sa začal v spoločnosti ukazovať čoraz viac po boku Taylor Swift, až napokon svoj vzťah priznali. O rok neskôr však speváčka poslala Calvina k vode. Dôvodom bolo vraj to, že Calvin podľa Taylor ešte nie je pripravený na deti. No uznajte.

Prečítajte si: Nie je až taká naivka ako sa zdalo: Miláčik Ameriky urobil kvôli zachovaniu súkromia niečo nepochopiteľné!

Tom Hiddleston 

Zatiaľ nám početnú zbierku uzatvára herec Tom Hiddleston, ktorý momentálne robí spoločnosť zdanlivo prelietavej Taylor Swift. Nečudovali by sme sa, keby si na životnosť Tayloriných vzťahov, začali ľudia vsádzať. 

Je vám speváčka Taylor Swift sympatická?

spolu hlasovalo 447 ľudí

Áno
159
Nie
288

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus