Presunúť na hlavný obsah

8 faktov o ženskom tele, za ktoré by ste sa rozhodne nemali hanbiť: Číslo 5 má každá z nás!

Zábava

Nad týmto by sme sa mali z času na čas zamyslieť a uvedomiť si, že nie je všetko o výzore...

Často ma mrzí, že sú ľudia súdení podľa ich vzhľadu. Jedna americká hviezda, to je teraz jedno ktorá, priznala, že po tom, ako schudla desať kíl, začali mať média o ňu väčší záujem. Pri tom sa jej intelekt nezmenil, ani nič veľké nedokázala, len schudla z veľkosti XL na M a to médiám stačilo. 

Prečítajte si: Vedeli ste, že tieto maličkosti považujú muži na ženách za najatraktívnejšie? Niektoré z nich naozaj prekvapia

Nad týmto by sme sa mali z času na čas zamyslieť a uvedomiť si, že nie je všetko o výzore. K tomuto mi napadlo spísať fakty ženského tela, za ktoré by ste sa nikdy nemali hanbiť. Nech sa deje čokoľvek: 

1.    Vaše telo je vo vašom vlastníctve

Ak chcete nosiť odhalené bruško, ale nemáte vyrysované, nie je to žiadna prekážka. Ak sa hanbíte ukázať ruky v tričku bez rukávov, zabudnite na to. Vaše telo je len váš poklad a to, čo si myslia druhí, vám môže byť ukradnuté. 

2.    Medzera

Ženy teraz ukazujú, aké veľké sú medzery medzi ich chudými nohami. Buďte výnimočná a ukážte, ako sa vaše stehná milujú, dokonca až tak, že sa samé seba musia dotýkať. 

Prečítajte si: 30-dňová výzva pre všetky nezadané ženy: Vaše šance na stretnutie toho pravého sa môžu rapídne zvýšiť

3.    Nos

Plastika nosa sa stala veľmi populárna. Ženy s väčším nosom sa zaň ako keby hanbili. Ale viete čo? Mužom to príde také sexi. Nos je veľmi charakteristická črta človeka a niektoré herečky na svojom atypickom nose postavili kariéru. Noste ho hrdo. 

4.    Šľapy

Mám príliš veľkú nohu. Mám príliš malú nohu. Nič, čo sa týka vašich nôh, nie je príliš. Máte ich na to, aby vás udržali. Príroda to zariadila tak, aby ste s nimi mohli chodiť a bežať. Akékoľvek je číslo vašej nohy, s pekným lakom je vždy sexi. 

5.    Faldík

Nejaký ten tuk na brušku má každá, ktorá netrávi hodinu denne cvičením brušákov. Ak sa prehnete, alebo si sadnete a bruško vám z nohavíc trošku vytŕča, je to úplne prirodzené a deje sa to takmer všetkým.  Je to dokonca viac sexi, než nohavice, ktoré držia iba naše bedrové kosti.  

Prečítajte si: Ste skôr "teniskový", alebo "opätkový" typ? Problém s nahotou nemajú majiteľky tohto štýlu

6.    Make-up

Známa mi raz povedala, že sa pri nejakej prudko upravenej a nalíčenej žene, cítila bez make-upu ako chlap. Lenže opak je pravdou. Čím je žena prirodzenejšie nalíčená, tým je krajšia a prirodzená krása je to, čo sa v reálnom živote nosí. Nežijeme predsa na prehliadkových mólach. 

7.    Prsia

Každý muž, ktorého poznám, miluje prsia svojej ženy. Či už sú veľké, malé, stredné, ovisnuté. Proste sú to prsia, vôbec z nich nemajte komplex, sú určite krásne.

8.    Zuby 

Hanbíte sa za svoje krivé zuby? Zabudnite na ostych. Z môjho osobného výskumu vyplynulo, že nedokonalý chrup muži milujú. Samozrejme nie štrbavý úsmev, ale ak vám sem tam nejaký zúbok vytŕča, je to dokonca tak zvláštne sexi

- Najčítanejšie -