Presunúť na hlavný obsah

Ukrývajú sa pod maskami, ale vieme, o koho ide: Známe Slovenky ako ich vidieť len málokedy

Slovenské celebrity

Každá z nás chce byť krásna a každá z nás vie, ako na to. Známe Slovenky v tom majú jasno a svoju pleť si z času na čas takto rozmaznajú.

Andrea Verešová 

Modelka Andrea Verešová je známa tým, že nestarne. Nevieme ako to tá žena robí, ale rokmi vyzerá čoraz lepšie a viac sexi. Žeby jej zázračným elixírom bola práve takáto maska? 

Romana Škamlová

Keď nie je čas, krásu vybavíme aj v aute. Presne takto si skrátila dlhú chvíľu bývalá misska Romana Škamlová. Podnikateľka a modelka nestráca ani minútu a svoju skrášľovaciu rutinu si vybavila takto za pochodu.  

Prečítajte si: Maminy známych tvárí: Krásna Barbora Franeková a vieme tiež, po kom zdedila Daniela Hantuchová dlhé nohy

Barbora Švidraňová 

Úspešná herečka a miláčik televíznych divákov Barbora Švidraňová sa o svoj vzhľad musí starať. Na obrazovkách vyzerá vždy úžasne a dopomáha si k tomu aj takýmito malými trikmi, ako sú výživné masky na tvár. 

Soňa Skoncová

Rozcestovaná modelka Soňa Skoncová pri svojich pracovných aktivitách stíha aj ako sa hovorí ,vypnúť. Takéto chvíle si očividne užíva a niet sa čomu čudovať. Krásna brunetka s maskou na tvári vyzerá skvele a oddýchnuto. 

Kristína Tran  

Speváčka s exotickými črtami Kristína Tran  sa tvári, že jej táto maska príliš nevonia. My sme si ale isté, že pre krásu si treba aj trochu vytrpieť a Kristína to zvláda bravúrne. 

Prečítajte si: Slovenky vytasili všetky tromfy: Štíhle sexi telá našich krások vzbudzujú obdiv široko – ďaleko!

Simona Krainová

Česká super kráska Simona Krainová sa netají tým, že z času na čas podstúpi nejaký ten zákrok krásy, aby jej mladistvý vzhľad vydržal čo najdlhšie. Takéto skrášľovacie procedúry sú pre ženy, ktoré sa živia svojim vzhľadom priam nevyhnutné a topmodelka nenecháva nič na náhodu. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus