Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie outfity z prehliadky Fera Mikloška: Surovcová predviedla top telo, Hablovičová výberom šiat prekvapila

Slovenské celebrity

Tieto známe krásky na prehliadke novej kolekcie návrhára Fera Mikloška a Telekomu, Magenta One by Miklosko, zahviezdili.

Celý večer sa niesol v znamení luxusu, farieb, a elegancie. Netradičná show bola výnimočná aj vďaka vhodne zvoleným outfitom známych žien slovenského šoubiznisu.

Mohlo by vás zaujímať: Fero Mikloško predstavil jedinečnú módnu show, akú sme na Slovensku nemali: Nenechajte si ujsť záznam z nej

Lucia Hablovičová

Bývalá moderátorka, a riaditeľka sútaže krásy svojím vkusom, a eleganciou opäť nesklamala. Jednoduchým a kvetinovým outfitom dokázala, že štýl je možné definovať naozaj rozmanito. Odlíšila sa, a zároveň do tematiky večera dokonale zapadla.

Ivana Surovcová

Krásna tanečníčka Ivana Surovcová zvolila nestarnúcu čiernu klasiku, ktorú osviežila zaujímavým strihom šiat, a hnedou kabelkou. Doplnky v podobe výrazných náušníc, a hodiniek dodali celému outfitu šmrnc luxusu.

Denisa Dvončová-Klimová

Topmodelka z Elite Bratislava Denisa Dvončová-Klimová prišla vo vkusnom čiernom overale, vďaka ktorému vyzerala neprehliadnuteľne. Čierno – zlatá kabelka, a jednoduché doplnky dodali jednoduchému outfitu eleganciu, a štýl zároveň.

Prečítajte si: Najznámejšie titulky slovenských modeliek: Tieto krásky prerazili najďalej a obdivuje ich celý svet

Katarína Štumpfová

Tanečníčka, a lektorka Katarína Štumpfová sa od ostatných krások odlíšila farbou svojho outfitu. Netypický strih bielych šiat, doplnený hnedými topánkami sadol na Kataríninu športovú postavu ako uliaty. Zaujímavou bodkou za celým outfitom sa stali práve doplnky v podobe metalického tetovania.

Zora Czoborová

Bývalá fitneska Zora Czoborová vyzerala sviežo, šťastne, a luxusne. Netradičnou kombináciou látok vytvorila z obyčajného čierneho outfitu, jeden naozaj vkusný, a neprehliadnuteľný celok. Voľbu žltej listovej kabelky chválime! 

Ktorej známej kráske to najviac pristalo?

spolu hlasovalo 1172 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus