Presunúť na hlavný obsah

Najvydarenejšia hollywoodska premena za posledné roky! Takto vyzerala ešte nedávno jedna z najsexi žien sveta

Zahraničné celebrity

Jennifer Lawrence sa vo veku dvadsaťpäť rokov môže pochváliť niekoľkými prestížnymi filmovými oceneniami, vrátane Oscara. Ale pozornosť si zaslúži aj jej premena.

Z tuctovej tínedžerky sexi kráska

Keď sa začala objavovať na filmových plátnach a prestížnych udalostiach, patrila medzi tínedžerku, ktorá svojím vzhľadom nijako extra nevynikala. No po takmer šiestich rokoch medzi hollywoodskou smotánkou, sa Jennifer Lawrence zmenila na jednu z najžiadanejších hviezd súčasnosti. A boduje nie len svojím talentom.

Dlhé roky si pestovala skôr imidž „dievčaťa od vedľa“ a škandálom sa zďaleka vyhýbala. No po uniknutí jej nahých fotiek spred niekoľkých rokov, sa karta obrátila. Jenn výrazne zmenila imidž a v spoločnosti sa začala ukazovať v čoraz ženskejších lookoch. Jej premena vyvrcholila koncom minulého roka, pri premierovaní záverečného dielu trilógie Hry o život. Jenn sa na červenom koberci ukazovala v stylingoch, ktoré čo to z jej vypracovanej figúry poodhaľovali a na hlave jej svietila peroxidová farba. No túto premenu možno považovať za zatiaľ jej najvydarenejšiu. 

Neprehliadnite: Tajomstvo dokonalej postavy Kate Hudson: Prezradila, ako sa o seba stará i to, ktoré jedlo vynecháva

A s imidžom najsexi ženy planéty sa takmer okamžite stotožnila. Jennifer je na svoje krivky a nový look natoľko hrdá, že na verejnosti ukazuje zo seba čoraz viac. Obliny poprsia, hlboké výstrihy a nedávno dokonca ukázala paparazzom prsia v plnej kráse. 

Tvrdo na sebe pracuje

I keď jej známa svojou chorobnou láskou k nezdravému jedlu, je si zároveň vedomá, čo z vás, okrem talentu, urobí žiadanú herečku. A tak ani Jennifer nezaháľa a na svojej postave pravidelne pracuje po fyzickej aj duševnej stránke. „Jennifer robí veci správne. Ak robí nejaký pohyb, robí ho precízne. Je správne množstvo jedla, riadi svoj životný štýl a darí sa jej aj zápasiť so stresom. Pre Jenn je dôležité to, aby sa  tešila zo života. Keď dáte všetky tieto veci dohromady, stanete sa veľmi vyrovnaným človekom,“ prezradil o svojej klientke jej osobný tréner Dalton Wong. A pri pohľade na najnovšie fotky svojej zverenkyne môže byť jej tréner na ňu právom pyšný. 

Prečítajte si, ako sa herečka Jennifer Lawrence udržuje vo forme: Oskarová herečka Jennifer Lawrence v životnej forme: Osobný tréner prezradil, čo ju stojí mať telo snov!

Páči sa vám premena herečky Jennifer Lawrence?

spolu hlasovalo 409 ľudí

áno
394
nie
15

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe