Na tieto tri cviky nedajú dopustiť najznámejšie modelky sveta: Dopracujte sa s nimi aj vy k postave snov

Rady priamo od tých najpovolanejších. Známe modelky značky Victoriaˈs Secret sa na sociálnych sieťach podelili s fanúšikmi o to, akými cvikmi sa udržujú vo forme. A rozhodne stoja za vyskúšanie!

Takto sa udržujú známe modelky v top forme

Takto sa udržujú známe modelky v top forme

Zdroj: instagram.com/josephineskriver/

Plank trochu inak

Plank patrí vo všeobecnosti medzi najefektívnejšie cviky, na ktoré nepotrebujete žiadne pomôcky. I keď sa na prvý pohľad môže zdať veľmi jednoduchý, nedajte sa zmiasť. Základom planku (v akejkoľvek verzii) je spevnenie svalstva na celom tele. V podobe, v akej ho často vykonáva práve modelka Josephine Skriver, však okrem spevnenia brušných a sedacích svalov pracujete aj na ramenách. Začínate v klasickej plankovej pozícii s vystretými rukami, ktoré začnete postupne ohýbať, až sa ocitnete v pozícii, ako by ste šli robiť kľuky. Dôležite je mať telo neustále spevnené. Začnite najprv s pravou rukou, opakujte 15-20-krát a potom znova, ale tentokrát pôjde prvá ľavá...

VIDEO: Cvik, ktorý vám vytvaruje v priebehu pár dní sexi ramená, môžete vykonávať kdekoľvek (kliknite na video)

Ploché bruško s fit loptou

Ploché bruško môžete dosiahnuť aj inak ako len brušákmi. Ak vás už nebavia a omrzeli, vyskúšajte cvik s fit loptou. Opäť vychádzajte z plankovej pozície, tentokrát však máte fit loptu pod členkami. Pomaly začnite priťahovať kolená k hrudníku a späť. Tí z vás, ktorí majú s podobným cvikom skúsenosť, môžu priťahovať rovno k hrudníku špičky a vytvárať tak striešku. Toto druhé prevedenie je síce náročnejšie, ale oveľa efektívnejšie. Cvičte tri série po desať opakovaní pre začiatok a postupne si môžete opakovania pridávať. 

Mohlo by vás zaujímať: Intervalový HIIT tréning na dokonalú postavu: S týmito cvikmi pôjdu kilá dolu raz-dva

Video: Zacvičte si s fit loptou doma a dopracujte sa k sexi brušku (kliknite na video)

 

@marhunt is hard core when it comes to planking #regram

A video posted by Victoria Sport (@victoriasport) on

Sexi zadok

Posledný, ale rovnako efektívny je aj cvik na zadok, ktorý si zamilovala čokoládová kráska Jasmine Tookes. Pre jednoduchšiu verziu budete potrebovať len podložku pod kolená, pre náročnejšie z vás bude potrebná vyvýšená lavička a závažie na členky. Vychádza z pozície na štyroch, pričom kolená roztiahnite na šírku ramien, chrbát držte pekne rovný a hlavu nezakláňajte ani nepredkláňajte, taktiež ju držte v rovine, ako by ste ňou predlžovali os tela. Zdvihnite jednu vystretú nohu čo najvyššie, následne ju švihom položte na vonkajšiu stranu a opäť švihom premiestnite do druhej strany, ako by ste vytvárali trojuholník. Vráťte ju späť a zopakujte znova. Pre začiatok vyskúšajte tri série po pätnásť opakovaní.

Vyskúšajte tiež: VIDEO S.0.S. bikiny výzva: Keď skúsite tieto cviky, budete spaľovať rýchlejšie (aj podkožný tuk)

Video: Túžite po sexi zadočku? Tento jednoduchý cvik vám k nemu pomôže (kliknite na video)

Foto:
Instagram osobností, Video: Instagram.com
Zdroj:
rv

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba