Presunúť na hlavný obsah

Hviezdy, ktoré šokovali zmenou imidžu a dlhé vlasy si ostrihali na chlapca: Ako ich to zmenilo?

Zahraničné celebrity

Keď sa žena rozhodne zmeniť imidž, nie vždy to môže dopadnúť na výbornú. To platí aj pre niektoré hviezdy, ktoré dlhé pramene vymenili za chlapčenský zostrih.

Scarlett Johansson

Keď sa sexbomba Scarlett Johansson dala pred pár rokmi ostrihať, nikto nechápal, prečo. Tridsaťjeden ročná hviezda, tak povediac, stratila spolu s vlasmi na sexepíle. V tomto prípade sú dlhšie pramene naozaj zárukou ženskosti.

Jennifer Lawrence

Za krátky čas v Hollywoode stihla Jennifer Lawrence pozbierať všetky dôležité ocenenia a párkrát zmeniť imidž. Ten s pixie účesom však bol rozhodne krokom vedľa. Nanešťastie sa poučila a dnes už boduje s celkom iným lookom.

Neprehliadnite: Najvydarenejšia hollywoodska premena za posledné roky! Takto vyzerala ešte nedávno jedna z najsexi žien sveta

Anne Hathaway

Niektorí herci sú pre dokonalo autentické stvárnenie postavy schopní urobiť čokoľvek. To je aj prípad Anne Hathaway, ktorá sa nechala ostrihať priamo počas nakrúcania filmu Bedári. Šťastná voľba to ale nebola. S krátkym účesom pôsobila oveľa staršie.

Emma Watson

Emma Watson sa dlhých vlasov zbavila po skončení nakrúcania filmov o Harry Potterovi. S krátkymi vlasmi pôsobila skutočne chlapčenským a trochu nevýrazným dojmom. Sme radi, že si ich nechala dorásť.

Lily Collins

Ďalší mladý talent, herečka Lily Collins, prekvapila fanúšikov výraznou premenou imidžu. Svoje dlhé lokne si dala ostrihať a na verejnosti sa stále ukazuje s krátkym chic účesom. Veľmi vydarená premena.

Mohlo by vás zaujímať: Milenecké avantúry celebrít: Selena Gomez tajila aférku so sexidolom, Ben Affleck našiel milenku v opatrovateľke

Kelly Rowland

Čokoládová kráska bola v minulosti taktiež spájaná dlhou a hustou hrivou, ktorú si dala ostrihať „na chlapca“. Kelly Rowland je tou šťastnou ženou, ktorej sa hodí akýkoľvek strih účesu.

Shailene Woodley 

Mladá herečka, ktorá bola už v devätnástich rokoch nominovaná za svoj výkon aj na Zlatý glóbus, taktiež pred rokmi dala zbohom dlhej hrive. Časom si však Shailene Woodley nechala vlasy dorásť, čo v jej prípade bolo správnou voľbou.

Prečítajte si: Hriešne outfity známych krások: Irina a Beyoncé dolu bez, Kendall Jenner v najsexi stylingu vôbec

Michelle Williams

Odkedy sa tridsaťpäť ročná Michelle Williams dala ostrihať nakrátko, s dlhšími vlasmi sme ju viac nevideli. V jej prípade nešlo vôbec o jednorazovú záležitosť. S pixie účesom sa stotožnila natoľko, že ho nosí takmer neustále.

Ktorej hviezde sa krátke vlasy hodia najviac?

spolu hlasovalo 552 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe