Presunúť na hlavný obsah

TOP telá našich Sloveniek: Ako si udržiava postavu Miša Kocianová, Andrea Verešová či Dara Rolins?

Slovenské celebrity

Za dokonalými postavami celebrít stojí drina a správna životospráva.

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že vďaka dobrému metabolizmu nemusia naše slovenské ženy pre svoje postavy ani pohnúť prstom, opak je však pravdou. Cvičia, a niektoré pekne tvrdo!

Mohlo by vás zaujímať: Sexi, ženské, a atraktívne: Celebrity predviedli svoje dokonalé telá v bikinách!

Michaela Kocianová

Jedna z našich najkrajších modeliek Michaela Kocianová z Elite Bratislava nedá dopustiť na hodiny boxu, jogu, indoor cycling, či dobrý ranný beh. To, že si beh zamilovala, dokazuje aj jej nedávna účasť na polmaratóne v New Yorku. 

Ivana Surovcová

Krásna tanečníčka Ivana Surovcová si svoju postavu už roky udržiava práve vďaka tancu. Okrem tanca rada navštevuje kruhové tréningy, behá, surfuje, a dokonca sa aj ona sama zúčastnila jedného z najťažších behov cez prekážky. Ivana dáva svojej postave naozaj zabrať.

Dara Rolins

Speváčka Dara je energická, a pozitívna osoba. Zdravú životosprávu dopĺňa športom, drinou vo fitku, a behom. Nečudo, že vyzerá stále lepšie, a lepšie.

Prečítajte si: Známe tváre s výstavnými bruškami: Kto sa okrem Dary Rolins či Daniely Peštovej môže pochváliť sexi krivkami?

Andrea Verešová

Andrea na svojej postave pracuje trochu inak, a možno miernejšie ako predošlé ženy. Modelka nedá dopustiť na domáce cvičenie pilatesu a jogy, vďaka ktorému si udržiava perfektnú kondíciu už roky. Len málokto by pri tejto postave uveril, že Andrea je matkou dvoch detí.

Karin Haydu

Krásna herečka Karin Haydu sa postupom rokov takmer nezmenila, práve naopak. Správny prístup k životu, zdravý životný štýl, a šport sú veci, ktoré herečke postupne uberajú na veku. Vyzerá skvele, a to aj vďaka behu, ktorému sa snaží pravidelne venovať.

Akej športovej aktivite sa najradšej venujete?

spolu hlasovalo 284 ľudí

beh
100
box
15
joga
39
pilates
22
tanec
50

- Najčítanejšie -