Presunúť na hlavný obsah

Nebola vždy za sexicu, akou je dnes pred 50-tkou: Jennifer Lopez by ste na začiatku jej kariéry asi skôr prehliadli

Zahraničné celebrity

Čerstvá oslávenkyňa sa však dnes radí medzi najatraktívnejšie hviezdy.

Každým rokom krajšia a krajšia

Jennifer Lopez patrí medzi tie šťastné ženy, ktoré s pribúdajúcim vekom pôsobia oveľa krajšie. Jednoducho povedané, aj ona zreje ako víno. Samozrejme, nemôžeme o nej tvrdiť, že v mladšom veku bola škaredým káčatkom... No rozhodne svojim výzorom patrila medzi priemernejšie tuctovky. Tmavá hriva, nevýrazné obočie a líčenie, ktoré bolo pre deväťdesiate roky minulého storočia príznačné, z nej robili nevýraznú ženu. No stačilo pár rokov navyše, šikovných ľudí okolo seba a postupne sa z nej stala jedna z najatraktívnejších tvárí šoubiznisu. Ženy sa podľa nej dokonca nechávajú upravovať a muži túžia mať takéto krásky po svojom boku.

Prečítajte si: Svetové krásky, ktoré sa nekamarátia s podprsenkami: Je toto podľa vás už príliš?

Kľúčom je spokojnosť a vyrovnanosť

Môže to znieť ako klišé, ale vo viacerých rozhovoroch sa latino diva Jennifer Lopez vyjadrila, že práve spokojnosť je kľúčom krásy každej ženy. „Keď vyzeráte dobre, cítite sa dobre. Keď sa cítite dobre, ste lepším človekom aj rodičom,“ a presne touto úvahou sa riadi aj ona. 
Samozrejme, nespolieha sa len na to. „Vždy som počúvala rady, že v 25 či 30 rokoch máte pleť a pokožku, akú dostanete od Boha, neskôr, akú si zaslúžite. Takže vždy som to mala na pamäti a príkladne sa o seba starala. Keď som bola mladšia, neopaľovala som sa, nefajčila som, nepila som alkohol a dokonca som sa vyhýbala aj kofeínu,“ zverila sa neraz pre zahraničné médiá a dodala, že denne dvadsať minút medituje a snaží sa spať desať hodín. I keď pri dvojičkách a pracovnom tempe sa jej to nie vždy podarí...

Mohlo by vás zaujímať: Hviezdy, ktoré šokovali zmenou imidžu a dlhé vlasy si ostrihali na chlapca: Ako ich to zmenilo?

Tajná zbraň

Každá žena, bez ohľadu na vek, má beauty vychytávky, na ktoré rokmi nedá dopustiť. Rovnako tak aj čerstvá oslávenkyňa, ktorá pred pár dňami oslavovala štyridsiate siedme narodeniny! Jej tajnou zbraňou sú rozjasňovače, ktoré nádherne rozžiaria každú unavenú tvár a dodajú jej prirodzene svieži vzhľad. Používa ich takmer neustále, na make-up alebo len tak, ako denný krém.

Neprehliadnite: Najvydarenejšia hollywoodska premena za posledné roky! Takto vyzerala ešte nedávno jedna z najsexi žien sveta

Páči sa vám ako vyzerá Jennifer Lopez v dnešnej dobe?

spolu hlasovalo 630 ľudí

áno
617
nie
13

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe