Presunúť na hlavný obsah

Svetové víťazky súťaže krásy by ste v civile nespoznali: Tieto rozdiely dostanú aj vás!

Modeling

Medzi tým, čo vidíte na obrazovkách a realitou, je niekedy veľký rozdiel. Víťazky svetovej súťaže krásy by ste v civile pravdepodobne nespoznali.

Yu Wenxia 

Táto dlhonohá kráska, pochádzajúca z Číny, vyhrala Miss World v roku 2012. Jej najväčším tromfom bola jednoznačne jej dokonalá postava, a nezvyčajne dlhé nohy. Yu ale v civile vyzerá ako dievčatko a titul najkrajšej ženy sveta by ste jej možno netipovali. 

Paulina Vega 

Stelesnenie ženskej krásy v podobe Pauliny Vega, ktorá v roku 2014 vyhrala celosvetovú súťaž Miss Universe. Krásna Paulina je v reálnom život milé a pekné dievčatko, no len málo kto by povedal, že bola kedysi najkrajšia žena sveta. 

Prečítajte si: Krásna neter herečky Julie Roberts sa v móde vyzná: Toto sú jej najlepšie vychytávky!

Ksenia Sukhinova

Rusky sú bez pochýb jedny z najkrajších žien našej planéty, čo potvrdila aj Ksenia Sukhinova v roku 2008, kedy sa stala Miss World. Blondínka sa živí modelingom, no nie vždy má chuť páčiť sa, čo môžete vidieť aj na tejto fotografii. 

Azra Akin 

Tmavovláska pochádzajúca z Turecka sa stala najkrajšou ženou sveta v roku 2002. Dlhé a husté kučeravé vlasy sú na Azre to najkrajšie. No keď si ich schová do chvostu, vyzerá ako dievča od vedľa, no stále veľmi pekné. 

Prečítajte si: Svadobné video prominentného páru, ktoré vyráža dych: O takejto svadbe sníva nejedna žena

Megan Young 

Exotická slečna z Filipín jednoznačne zabojovala na svetovej súťaži krásy a v roku 2013 ju aj vyhrala. V civilnom živote však Megan vyzerá ako dievčatko, ktoré práve ukončilo strednú školu. 

Prečítajte si: Sexi Scarlett Johansson s novým mega rekordom na konte! Závidieť jej môže aj Julia Roberts či iné hviezdy

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus