Presunúť na hlavný obsah

Najnovšie lásky v šoubiznise: Modelka Mária Zelinová ukázala chlapa, známa fitneska je v tom až po uši

Slovenské celebrity

Známe slovenské tváre s novými láskami. Komu to podľa vás pristane najviac?

Michaela Kocianová 

Úspešná slovenská topmodelka z Elite Bratislava Michaela Kocianová je v tom, zdá sa, až po uši. Nový muž v jej živote, Arran Yentob, ju očividne robí spokojnou a šťastnou. Čerstvá láska je vždy najkrajšia, čo je vidieť aj na týchto dvoch zaľúbencoch. 

Prečítajte si: Známe slovenské páry ako ich nevidíte často: Verešová v objatí manžela, Cibulkovej bozky na pláži a ďalšie

Vilo Rozboril a Alexandra Novotná

Prednedávnom moderátor Vilo Rozboril  ukázal svetu svoju novú lásku. Nie je to nik iný, ako prominentná lekárka Alexandra Novotná, ktorá robí Vila evidentne šťastného. Párik rozdáva úsmevy všade, kam vkročí.

Mária Zelinová 

Modelka a moderátorka Fashion TV si leto vychutnáva naplno. Vďačí tomu nielen slniečku, ale i mužovi, ktorý sa nachádza po jej boku. Mária a jej modrooký priateľ sa k sebe naozaj hodia. 

Prečítajte si: Známe Slovenky sa opäť predviedli: Mutňanská ako filmová star, ultraštíhla Zelinová a iné!

Robo Papp

Nová láska prišla aj do života známeho slovenského speváka Roba Pappa. Jeho nová sympatická priateľka Nicol spevákovi spríjemňuje život a Robo má preto dôvod na úsmev. Páriku držíme palce. 

Lucia Mokráňová

Fitness trénerka Lucia Mokráňová konečne našla, čo možno ani nehľadala. Svojho nového priateľa ukázala svetu len pred nejakým časom, no párik sa k sebe má, ako keby sa poznali roky. Lucka sa netají tým, že momentálne prežíva naozaj šťastné obdobie.  

Prečítajte si: Sexi blondínky nášho šoubiznisu: Ktorá je podľa vás naj? Rozhodnite!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus