Presunúť na hlavný obsah

Nechala som sa zlákať vidinou peňazí: Takto so mnou vo vzťahu zaobchádzal

Partnerské vzťahy

Vzťah s ním lákal mnohé, on si však vybral mňa.

Ak počujete nejakú ženu hovoriť o tom, že peniaze nie sú všetko, sú za tým len dva dôvody. Pravdepodobne žiadne nemá, a tak sa snaží „obhajovať“, alebo si zažila niečo podobné ako ja. V tom druhom prípade sa jej slovám dnes už nečudujem.

Prečítajte si: Bol to pre mňa dokonalý muž: V skutočnosti som sa stala obeťou jedného posadnutého maniaka

Pochádzam zo sociálne slabšej rodiny, a preto, keď som sa jedného dňa ocitla v európskej metropole plnej príležitostí, rozhodla som sa spraviť všetko pre to, aby som si aj ja mohla raz dovoliť určitú dávku luxusu

Zo začiatku..

Pracovala som ako čašníčka v jednom z najdrahších barov a každý deň tak obsluhovala najbohatších mužov planéty. Zahŕňali ma komplimentmi, tringeltmi, a po čase aj malými darmi. Milovala som svoju prácu, a hlavne životný štýl, ktorý som si mohla vďaka peniazom zrazu dovoliť. Náš bar začal navštevovať jeden starší, ale napriek svojmu veku atraktívny muž. Občas mi doniesol kvety, neskôr dary, a hoci sme to mali zakázané, jeho štvrté pozvanie na rande som už neodmietla.

Bol to muž, ktorý..

Časom ma začal so sebou brávať na prestížne módne prehliadky, a spoločenské akcie. Nakoniec ma po pár mesiacoch presvedčil, aby som dala výpoveď, a presťahovala sa ku nemu. Bol inteligentný, vkusný, a známy. Ľudia ma po istom čase začali vnímať ako jeho partnerku, o ktorú sa náležite staral.

Prečítajte si: Týmto kráskam nie je čo závidieť: Pozrite sa, s ktorými „frajermi“ prežili najhoršie milostné scény!

Mala som všetko, na čo som si spomenula. Jeden večer sa však po mojom neskorom príchode domov zmenil na nepoznanie. Drinky s kamarátkou sa časovo pretiahli a ja som prvýkrát prišla nadránom, mierne pripitá a v dobrej nálade. Čakal na mňa v kuchyni a bez pozdravu začal kričať ako zmyslov zbavený. Nadával mi, ale ja som sa nezmohla ani na slovo. 

Od toho dňa..

Na druhý deň som sa za svoj príchod ospravedlnila, ale tým sa to neskončilo. Podozrieval ma, kontroloval a v posteli bol vulgárny ako nikdy predtým. Snažila som sa robiť všetko tak, ako si to prial, aby nemal dôvod na ďalšie výčitky. Jeho nálady sa však rýchlo menili. V spoločnosti bol vždy ten najpozornejší partner, ale doma.. Takto sme fungovali pol roka až do momentu, keď ma raz kvôli presolenej večeri udrel.

Prečitajte si: Manželstvá s týmito mužmi dlhodobo nefungujú: Na toto si pri výbere partnera dajte pozor!

Ten tlak som nezvládla, a na druhý deň som sa odsťahovala. Hoci som si myslela, že ho to celé bude mrzieť, nestalo sa. Dnes sa na veci z minulosti pozerám úplne inak.

- Najčítanejšie -