Presunúť na hlavný obsah

Neuveriteľný skutok vojaka: Svoju ženu miloval tak veľmi, že spravil toto

Partnerské vzťahy

Hovorí sa, že kto chce, nájde spôsob tak, ako ho našiel aj tento vojak.

Pre zamilovaného človeka je akýkoľvek vzťah na diaľku takmer nepredstaviteľným krokom. Keď milujeme, chceme, aby bol náš partner pri nás, a pokiaľ sa dá, čo najčastejšie. Práve preto je náročné predstaviť si to, čo musia prežívať ženy, ktorých muži sú profesionálni vojaci.

Prečítajte si: Muž prezradil tri rady, ako žiť v šťastnom manželstve: Jeho slová majú silu...

O tom, že ani obrovská vzdialenosť nie je problémom pre človeka, ktorý naozaj miluje, vás možno presvedčí aj skutočný príbeh vojaka Paula. 

Vojak Paul, bol nečakane povolaný do služby, a to znamenalo, že mal opustiť svoju manželku na celý jeden rok. Hoci boli svoji už niekoľko rokov, ich láska sa časom, či vekom príliš nezmenila. Jeho manželka milovala kvety, a preto jej tradične vždy v piatok kúpil kyticu kvetov. Len tak pre radosť. Po čase si už nedokázal predstaviť, že by túto malú vec pre svoju manželku, čo i len raz nespravil.

Z lásky spravil toto

Jedného dňa bol pracovne povolaný do Afghanistanu, a tak sa rozhodol spraviť niečo, vďaka čomu bude mať jeho milovaná manželka pocit, že s ňou stále je. Ráno sa pred odchodom na letisko vybral do kvetinárstva, a objednal 52 kytíc rôznych kvetov.

Kvetinára poprosil, aby boli kvety doručené vždy poobede v piatok do budovy, kde jeho manželka pracovala, a to dovtedy, dokým sa on sám nevráti späť. Tak, aspoň nepríde o ich spoločný zvyk, ktorý ju robil šťastnou, a zároveň bude mať pocit, že s ňou stále je. 

Mohlo by vás zaujímať: 10 dôvodov, pre ktoré je dnes vzácne mať po boku šťastnú ženu

Tomu sa hovorí láska. Aj keď sa to môže niekomu zdať ako maličkosť, netreba zabúdať na to, že ženy si na týchto nepatrných detailoch a tradíciách zakladajú zo všetkého najviac.

- Najčítanejšie -