Presunúť na hlavný obsah

Znamenia zverokruhu a ich najlepšie vlastnosti, vďaka ktorým vynikajú nad druhými. Zhodujú sa s tými vašimi?

Zábava

Viete, aké sú vaše najlepšie stránky podľa znamenia zverokruhu?

V predchádzajúcich článkoch so znameniami ste si mohli prečítať, aké šaty by ste si podľa svojho znamenia mali vyberať, či aký karmický rok vás čaká. Tentokrát sme sa však zamerali na povahové vlastnosti. Ale len tie dobré. Tak čo poviete, súhlasíte s nimi? 

Baran

Neboja sa prekážok a vďaka ctižiadostivosti patria medzi najvytrvalejšie znamenia. Čo si zmyslia, to dosiahnu. Na veci si urobia vždy svoj názor, nenechajú sa ovplyvňovať druhými. Barani sa vyznačujú aj šarmom a priamosťou. 

Býk

Racionalisti s priateľskou povahou a vycibreným vkusom. Takí sú Býci. Vyznávajú tradičné hodnoty, majú skvelé organizačné schopnosti a vždy stoja pevne nohami na zemi. 

Blíženci

Neboja sa žiadnej zmeny a veľmi rýchlo sa jej prispôsobujú. Blíženci sú okrem toho výbornými spoločníkmi vďaka humoru, ktorým radi bavia svoje okolie. Medzi ich najlepšie vlastnosti patria aj komunikačné schopnosti.

Rak 

Nikto by sa nerozdal pre druhých práve tak, ako Raci. Ich schopnosť starať sa o druhých,  byť nežný a veľmi citlivý z nich robia veľmi ľudské osobnosti. Raci sa vyznačujú aj dobrým odhadom na financie a logickým uvažovaním. 

Prečítajte si: Prehrešky podľa vášho znamenia: Dozviete sa, kto je klamár, neverník a kto lenivec

Lev

Prirodzene autoritatívni. Takí sú ľudia narodení v znamení Leva. Silná, sebaistá a vodcovská osobnosť ich predurčuje na to, aby dosiahli to, čo si zaumienia. Na ľudí pôsobia veľmi pozitívne a vedia ich pochopiť a zdvihnúť im náladu. 

Panna

Panny jednoznačne patria medzi poriadkumilovné znamenia. Sú skromné, vľúdne a veľmi priateľské. Zároveň si potrpia na poctivosť a spoľahlivosť, a len tak bez boja sa za žiadnych okolností nevzdávajú. Navyše práve Panny patria medzi tých, ktorí uvažujú veľmi logicky. 

Váhy

Najspoločenskejším znamením sú Váhy. A okrem toho zároveň aj najšarmantnejším. Patria medzi estetiky cítiacich ľudí, vedia správne riešiť konfliktne situácie a sú to nesmierni diplomati. Váhy sa okrem toho môžu pochváliť aj eleganciou a veľkým zmyslom pre humor.

Škorpión

Intuícia. Presne ňou sa môžu pochváliť Škorpióni. Sú to silné, vodcovské typy, ktoré sú zároveň veľmi priateľské a vždy isté tým, čo robia. Ľudí nehádžu do jedného vreca, nebudujú predsudky a vždy sa spoliehajú na svoje pocity. 

Neprehliadnite: Zistite podľa partnerovho znamenia, prečo vám to vo vzťahu škrípe: Toto vám otvorí oči...

Strelec

Strelci sú jednoducho optimisti. Zábavní, priateľskí, ľudí neodsudzujú a veľmi často sa im darí vycítiť dobré príležitosti, vďaka čomu vedú spokojný život. Strelci sa môžu pýšiť aj perfekcionizmom, ktorý rovnako patrí medzi ich najlepšie vlastnosti. 

Kozorožec

Čestní, pozorní a zakladajú si na tradíciách. Takí sú Kozorožci. Okrem toho sa môžu pochváliť vlastnosťami ako ctižiadostivosť, čo im pomáha pri plnení ich snov. Zároveň patria medzi praktických ľudí, ktorí sa vyznačujú aj veľkým zmyslom pre zodpovednosť. 

Vodnár

Vodnári sa pýšia spontánnosťou a schopnosťou vykecať sa zo všetkého. Ich komunikačné schopnosti sú priam pozoruhodné, čo im pomáha v rôznych, aj menej príjemných situáciách. Toto znamenie patrí aj medzi najchápavejšie, ľudí neodsudzujú, len sa ich snažia čo najviac pochopiť. 

Ryby

Medzi najmimoriadnejšie vlastnosti, ktoré Ryby majú, patrí práve empatia a schopnosť pomáhať druhým ľuďom. Ryby patria zároveň medzi nekonfliktné znamenia, zakladajú si na princípoch a sú veľmi kreatívne. Zo všetky znamení sú najväčšími „snílkami“...

Mohlo by vás zaujímať: Fit horoskop pre každého: Stravujte sa zdravo presne podľa vášho znamenia a schudnete bez námahy!

- Najčítanejšie -