Presunúť na hlavný obsah

Známe tváre v civile: Futbalista Ján Ďurica s rodinou, Marianna Ďurianová vyzerá neskutočne dobre

Slovenské celebrity

V porovnaní so zahraničnými celebritami vyzerajú naše známe tváre naozaj výborne. Koho sme naposledy stretli a kto nás zaujal?

Magdaléna Šebestová s Jánom Ďuricom

Bývalá riaditeľka súťaže krásy Magda Šebestová tvorí s Jánom Ďuricom a dcérkou Ninou naozaj rodinnú idylku. Futbal a krása k sebe naozaj idú.

Marianna Ďurianová

Moderátorka Marianna Ďurianová sa z obrazu vytratila, o to vzácnejší je pohľad na ňu. Mamička vyzerá naozaj moderne a sexi. Darmo, Marianna mala vždy tie najlepšie predpoklady a prednosti.

Neprehliadnite: Slovenky, ktoré prešli príjemnými zmenami: Známa moderátorka nikdy nevyzerala lepšie

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková je v sledovaní trendov ako doma. To sa odráža na jej stylingu. Väčšinou volí ženskejšie kúsky a tie na jej peknej postave naozaj krásne vyniknú. Jednoducho krásna mladá dáma.

Barbora Bakošová

Bývalá misska a modelka Barbora Bakošová má telo snov a môže si dovoliť aj odhaliť bruško. V tomto stylingu vyzerala naozaj výborne. Kto iný ako dievča s takouto postavou si môže dovoliť naozaj viac, no treba sa držať aj jednoduchosti ako ona.

Silvia Chovancová Lakatošová

Dlhoročná riaditeľka súťaže krásy Silvia Chovancová Lakatošová starne do krásy. Čím to je, že sa pri nej čas akoby zastavil? Brunetka žiari šťastím a postavu má výbornú.

Stanka Pavolová

Moderátorka jojkárskeho Topstaru Stanka Pavolová v súkromí ulietava na pohodlných a ležérnejších kúskoch. Musíme povedať, že blondínke to aj v tomto šate pristane.

Dominika Ducová

Moderátorka módnej televízie Fashion TV Dominika Ducová vyzerá v civile rovnako dobre ako pred kamerou. Jej exotický vzhľad v kombinácii s výraznými farbami vytvára imidž príjemný na oko.

Ján Koleník

Herec Ján Koleník a kožená bunda idú neodmysliteľne k sebe. Charizmatický herec jednoducho vie, čo mu pristane a zbytočne neexperimentuje.

Maroš Kramár s dcérou Tamarou

Herec Maroš Kramár zobral svoju dcéru Tamaru na obed. O tom, že je z nej už poriadna slečna ste sa mohli presvedčiť nedávno, keď sme vám ju predstavili. V civile je to jedna krásna mladá dáma.

Nepremeškajte: Z dcéry Maroša Kramára je dnes takáto dáma: Spoznávate ďalšie mladé slečny, ktoré sú dcérami známych tvárí?

Tamara Šimončíková Heribanová a Braňo Šimončík

Spisovateľka Tamara Šimončíková Heribanová s manželom, fotografom Braňom Šimončíkom sa tešia z ich dcérky Emílie. Dvojica vyzerá takto spokojne a rodinný život je pre nich teraz prioritou číslo jedna.

Kto vás svojím outfitom najviac zaujal?

spolu hlasovalo 1016 ľudí

- Najčítanejšie -