Presunúť na hlavný obsah

Slovenské moderátorky v kostýmoch a bez nich: Krásnu blondínu by ste na ulici spoznali len veľmi ťažko

Slovenské celebrity

Dennodenne sa nám tieto krásne ženy prihovárajú spoza televíznych kamier v dokonalých outfitoch a stylingoch. No ako sa prezentujú v súkromí?

Štvorica našich najznámejších moderátoriek spravodajstva je vo svojom súkromí rozhodne iná, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. 

Prečítajte si: Známe tváre v civile: Futbalista Ján Ďurica s rodinou, Marianna Ďurianová vyzerá neskutočne dobre

Zlatica Puškárová

Jedna z najostrieľanejších moderátoriek vôbec, Zlatica Puškárová, pôsobí na prvý pohľad veľmi formálne. Upnuté kostýmčeky, v ktorých ju vídať pravidelne na televíznych obrazovkách, ale v súkromí veľmi rada vymení za pohodlnejšie oblečenie. Sympatická blondína si navyše dokáže užívať každú voľnú chvíľu a na rozdiel od jej vystupovania pred kamerami, v súkromí patrí medzi zábavnejších ľudí. 

Lucia Barmošová

Aj Lucia Barmošová na vás civilným lookom určite zapôsobí viac. Krásna moderátorka nedávno dokonca zhodila dlhú hrivu, a v televíznych novinách sa ukázala so sviežim strihom, ktorý jej na šarme len pridal. A na tom jej pridávajú aj sviežejšie, menej formálne looky, ktoré v súkromí Lucia preferuje. 

Adriana Kmotríková

Po prekonaní vážnej choroby sa na televízne obrazovky vrátila aj Adriana Kmotríková. I keď by sa mohlo zdať, že ju liečba a boj s chorobou stáli všetky sily, nie je tomu tak. Adriana si zaslúži náš obdiv a či už v civile alebo na obrazovke, vždy je to dáma. 

Mária Chreneková Pietrová    

Najmladšia moderátorka hlavného spravodajstva, Mária Chreneková Pietrová sa taktiež divákom prihovára často vo veľmi formálnych stylingoch. No aká je táto útla blondína v realite? Veľmi nenápadná. A je celkom možné, že by ste ju na ulici ťažko spoznali. Mária preferuje nenápadnejšie, no pohodlnejšie outfity, ktoré jej však oveľa viac pristanú. 

Mohlo by vás zaujímať: Známe Slovenky majú rady sobášne "rýchlovky": Ktoré hviezdy šokovali tajnou svadbou?

Ktorú moderátorku máte najradšej?

spolu hlasovalo 1593 ľudí

- Najčítanejšie -