Presunúť na hlavný obsah

Bývalá misska Silvia Chovancová-Lakatošová má lepšiu postavu ako v 18-tke: Pozrite si foto z civilu

Slovenské celebrity

Sympatickú brunetku sme nedávno stretli na promenáde a musíme povedať, že ak sa pri niekom zastavil čas, tak jednoznačne pri nej.

Riaditeľka Miss Universe SR Silvia Chovancová-Lakatošová vyzerá naozaj veľmi dobre. Hoci má už po štyridsiatke, môže sa zaradiť medzi tie ženy, ktoré zrejú ako víno. Silvia sa pohybuje v prostredí krásnych žien už niekoľko rokov a možno práve to môže za to, že aj ona sama sa udržiava v najlepšej forme. 

Bývalé missky pokope: Silvia Chovancová-Lakatošová nestarne, Anna Amenová vyzerá čoraz lepšie!

Viac sexi ako v osemnástke

Bývalá misska mala vždy niečo do seba. Dá sa povedať, že sa vizuálne vôbec nemení, mení len strih a odtieň vlasov. Pred vyše dvomi rokmi porodila dcérku Valentínu. K jej synčekovi Christianovi tak pribudla mladšia sestrička. Ženy, ktoré privedú na svet dieťa po štyridsiatke to pritom mávajú náročnejšie. Ako dvojnásobná mamina však vyzerá lepšie a viac sexi ako v osemnástke. Spolu so svojím manželom, Pavlom Chovancom tak tvoria šťastnú rodinu.  

Pokojne si môže dovoliť ukázať nohy. Práve tie patria medzi jej prednosti. V krátkych džínsových šortkách, ktoré skombinovala s top trendom sezóny, vysokými gladiátorkami na podpätku, sa stala neprehliadnuteľnou. Silvia vždy obľubovala ženskejšie kúsky, ktoré lichotia postave. Vidieť ju preto v civile a mimo červeného koberca, je takisto inšpiratívne. 

Riaditeľku súťaže čaká onedlho finále Miss Universe SR 2016. Po tom, čo spolu s odbornou porotou vybrala finalistky, čaká ich náročná príprava. Silvia však aj popri dvoch deťoch zvláda túto úlohu a je v nej už ako doma. Je aktívna mladá žena, ktorá je spokojná po všetkých stránkach a to sa odráža aj na jej výzore. 

Viac o finalistkách: Toto sú finalistky súťaže Miss Universe SR 2016: Ktorú tipujete na výhru?

Tipovali by ste, že Silvia Lakatošová-Chovancová má už po štyridsiatke?

spolu hlasovalo 517 ľudí

Áno
448
Nie
69

- Najčítanejšie -