Presunúť na hlavný obsah

Dátum narodenia prezradí vašu osobnosť i podvedomý strach: Akí ste boli v minulom živote?

Zábava

Každý v sebe skrýva nejaké vlastnosti alebo fóbiu. Čo znamenajú niektoré naše charaktery a ako to súvisí s minulosťou?

Svoje osobné číslo vypočítate na základe dátumu narodenia. Práve to odráža naše vlastnosti a tie môžu mať korene dávno v minulosti. Spočítajte si všetky číslice vášho dátumu narodenia. Teda, ak ste sa napríklad narodili 11.11.1980, vaše číslo bude 4 (1+1+1+1+1+9+8+0 = 22 = 2+2 = 4).

1 Šťastlivci

Títo ľudia väčšinou vyrastajú vo veľkej alebo nadmieru harmonickej rodine. Stabilné zázemie a život ako v bavlnke im vytvára najlepšie predpoklady do života. Ich duša si zrejme neprešla ničím a začína odznovu. Všetko vyzerá ideálne, no keď sa cítia v ohrození, sú ochotní urobiť čokoľvek, aby z toho vyšli najlepšie. 

Čítajte: Na čo zbalíte muža podľa znamenia, v akom sa narodil? Na Býka platí jednoduchá taktika

2 Dobráci

V minulosti sa ocitli na pokraji dobrého a zlého. Pravdepodobne ste nikdy nežili v prepychu, skôr naopak. Skromnosť je to, čo vás vystihuje najviac. Vďaka tomu ste si včas uvedomili skutočné hodnoty. Šťastie vo vašom živote je podmienené harmonickými medziľudskými vzťahmi, nie materiálnym životom. 

3 Nevďačníci

Musíte sa na seba pozrieť kritickým okom. Ak ste skôr egocentrici a jediné, čo dennodenne riešite, ste vy, skúste zmeniť smer. Väčšinou sa zaoberáte malichernosťami a z obyčajných vecí, dokážete urobiť komédiu. V minulosti ste patrili medzi veľmi bohatých ľudí, ktorí nemuseli nič. 

4 Nepochopení

Často máte pocit, ako keby ste boli z iného sveta a cítite sa nepochopený. Nie je to nič iné, len to, že ste viac kreatívny a máte vyvinutú fantáziu o čosi viac než ľudia okolo vás. Pravdepodobne ste boli v minulosti veľmi uznávaným človekom, pritom to nemusela byť vôbec umelecká oblasť. Teraz však neviete narábať so sebou, no v skutočnosti to je len o hľadaní toho, čo v živote chcete.

5 Zanietení kreatívci

Keď si spomeniete na najbohatších ľudí sveta, zistíte, že väčšina z nich pochádzala z bežných pomerov. Práve silná kreativita ich však vymanila z tohto života na iný level. Niečo obdobné prežívate aj vy. Vaším cieľom je neustále niečo vymýšľať a tvoriť. Dokážete byť skvelými podnikateľmi. Môže to byť podmiené práve silnou chudobou z minulého života. 

Mohlo by vás zaujímať: 10 dôvdov, pre ktoré je vzácne mať po boku šťastnú ženu

6 Rodinne založení

Ste rodinne založení, ale vaše city nie sú úplne prirodzené. Na niekoho môžete pôsobiť až chladne. Konzervatívnym spôsobom života sa snažíte získať niečo, čo vám v minulosti nebolo veľmi súdené. Nedostávala sa vám taká láska, aká by mala a preto si neuvedomujete, že môžete teraz robiť niečo zle. Skúste sa viac nechať unášať radosťou a emóciami.

7 Dobrí psychológovia

Ak má niekto pochopenie pre iných, tak ste to vy. Ľudia vo vás prirodzene nachádzajú pochopenie a prichádzajú si po cenné rady. Nenávidia vás len tí, ktorí vám závidia, že vás má každý rád. Vnútorne tak musíte bojovať s pocitom, prečo vám chce niekto bezdôvodne zle. Zožierajú vás len vlastné myšlienky, no uvedomte si, že to celé je problém tých ľudí, nie váš.

Neprehliadnite: Zhoda partnerov podľa znamenia zverokruhu: Kto je pre vás najvhodnejší?

8 Za každú cenu víťazi

Súťaživé typy, ktoré potrebujú byť v každej situácii stredobodom pozornosti. Samozrejme, v tom najlepšom slova zmysle. Žijú len pre tento pocit víťazstva vo všetkých sférach a zdá sa, že sú nepoučiteľní. Nevyvyšovať sa nad ostatných je to, čo by sa mali naučiť teraz a tu.

9 Príjemní spoločníci

Zvyknutí na obdiv, náklonnosť a vášeň. Napriek tomu vnútri nepochopení. Zatiaľ čo v predošlom živote vám všetci padali ku kolenám, v tomto živote nie a nie nájsť tú pravú lásku. Priťahujete ľudí, tí sa cítia vo vašej prítomnosti príjemne, ale nič vážnejšie s vami neplánujú. Možno by ste v živote mali ponúknuť viac bež len svoj šarm. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus