Presunúť na hlavný obsah

Diéta, vďaka ktorej sa nemusíte obmedzovať: Vaša krvná skupina to spraví za vás!

Chudnutie a diéty

Niekedy stačí malá zmena na to, aby váš metabolizmus začal konečne fungovať správne.

To, vďaka čomu chudnete, môže druhému človeku spôsobiť priberanie. Všetko závisí od rýchlosti metabolizmu, a hlavne od našej krvnej skupiny.

Prečítajte si: Päť jednoduchých spôsobov ako schudnúť rýchlejšie: Pomôcť vám môže aj niečo iné, ako len cvičenie

Mäsožravé nulky "0"

Máte neuveriteľné množstvo energie, a práve kvôli tomu sa musíte aj správne stravovať. Váš jedálniček by mal byť z veľkej časti tvorený z mäsa, rýb, a morských plodov v kombinácii so zeleninou. Ak sa dá, vyhnite sa akejkoľvek múke, vajciam a kravskému mlieku.

Sacharidovo - tukové áčka "A"

Ste známe svojou pracovitosťou a organizovanosťou. Pre podporu mozgovej kapacity zvoľte orechy a semiačka. Chudnúť budete práve vďaka ovociu, zelenine, a zdravým tukom, ktoré nájdete napríklad v avokáde. Máte šťastie, lebo práve vaša krvná skupina ľahko spracuje obilniny, aj sacharidy. Ustrážte si iba veľkosť porcií.

Zeleninové béčka "B"

Celý život idete svojou vlastnou cestou, a podľa toho funguje aj váš jedálniček. Vašej postave najviac prospeje, ak čo najčastejšie siahnete po zelených potravinách a mliečnych výrobkoch. Kel, brokolicu, uhorku, a šaláty, doplňte občas kvalitným červeným mäsom.

Mohlo by vás zaujímať: Tento tuk vo vašom tele je spúšťačom chudnutia: Vyťažte z neho maximum!

Exotické jedlá pre skupinu "AB"

Vy ste vášnivé povahy, a také by malo byť aj vaše stravovanie. Iné, farebné a prevažne exotické. Ľudí ako vy je najmenej, a preto je aj vaša strava špecifická. Schudnete pomocou morských plodov, a exotického ovocia. Snažte sa naopak vyhnúť kukurici, a obmedzte príjem mäsa.

- Najčítanejšie -