Ktorí ľudia sú v sexe najviac spokojní, ktorí najmenej a aké sú ich skryté tromfy, ale aj naopak?

Hovorí sa, iný kraj, iný mrav a platí to aj v prípade sexuálnych praktík. Chcete vedieť, ktorí európski muži sú v sexuálnej oblasti najspokojnejší a aké sú ich tromfy, ale aj praktiky, v ktorých sa musia ešte zlepšiť? Potom pozorne čítajte...

Hovorí sa iný kraj, iný mrav a platí to aj v prípade sexuálnych praktík

Hovorí sa iný kraj, iný mrav a platí to aj v prípade sexuálnych praktík

Zdroj: Profimedia.sk

Kopa sladkých rečičiek, no v posteli žiadna sláva

Správne sa hovorí, že Taliani patria k prelietavým „vtáčikom“, takže nevera je u nich takmer bežným javom. Ak chcete zažiť letný flirt ešte stále ho stíhate, stačí zájsť práve do tejto krajiny. Napriek tomuto faktu však nie sú v posteli až takí vynaliezaví. Ich stratégiou sú pekné rečičky, ale čo sa týka praktík, majú čo doháňať. Takže žiadne natáčanie na kameru, erotické kostýmčeky, sex na verejnosti alebo len nejaké tie pomôcky u nich nečakajte. No spokojní sú aj tak. 

Mohlo by vás zaujímať: Najzaujímavejšie intímne rekordy žien: Pri niektorých nebudete vedieť, čo si máte myslieť

Pôžitkári túžiaci ešte po väčšom dobrodružstve

Sú to práve Gréci, ktorí sú doslova majstrami vo vychutnávaní  milovania a rôzne sexuálne praktiky im vôbec nie sú cudzie.  Ak príde reč na sex, určite sa zaraďujú k tým viac spokojnejším, no napriek tomu aj tak túžia ešte po väčšom dobrodružstve...  V priemere majú sex asi polovicu z mesiaca, čo je skvelá bilancia, čo poviete? Čo sa týka nevery, rovnako je u nich bežným javom. Keďže k „hanblivkám ani citlivkám“ nepatria, na taký sex pred kamerou by sa dali nahovoriť ľavou zadnou.  

Strohí a príliš oficiálni, hoci verní

Správne predpokladáte, milé dámy, že s Nemcami veľa vody určite nenamútite. Ich strohá až prísna povaha a oficiálne vystupovanie platí aj pre oblasť sexu. Vynaliezavosť, či pestrý intímny život nie je ich prioritou a hoci im to takto vyhovuje, podľa európskeho priemeru ich môžeme zaradiť k tým menej uspokojeným mužom. Za to nevera u nich takmer vôbec neprichádza v úvahu, čo je ich plus.

Čítajte tiež: V tejto krajine majú ľudia najhorší sex: Možno vás prekvapí prečo

Najnespokojnejší a najmenej sebavedomí

Aj ide o to, kto je v sexe najmenej spokojní, na plnej čiare vyhrávajú práve Ostrovania, Briti. Svedčí o tom množstvo zázračnej „modrej pilulky“, ktorú spotrebujú na hlavu. Hoci majú sex asi dobrú tretinu mesiaca, musia vynaložiť oveľa väčšie úsilie a dopomôcť si, aby dosiahli uspokojenie. Dokonca majú v tejto oblasti o sebe dosť nízku mienku, čo im na atraktívnosti nepridáva. 

Najspokojnejší a najnáročnejší

Nóri, Dáni, Švédi či Islanďania. To sú tí najspokojnejší. Kto by to bol na nich povedal... Ale zdá sa, že títo muži trávia v posteli relatívne veľa času a tak majú čas premýšľať nad tým, ako by si svoj sexuálny život ešte viac okorenili. Patria k mužom, ktorí na sex myslia takmer vkuse, sú rekordmanmi v skupinovom sexe, o čom svedčí aj nám dobre známy pojem „švédska trojka“, sex na jednu noc, pred kamerami či sado maso praktiky im vôbec nie sú cudzie. Títo chlapi potrebujú milenku, ktorá je otvorená všetkým možnostiam. Preto opatrne :)

Neprehliadnite: Lži o sexe, ktorým ste doteraz verili Niektoré prekvapia, iné pobavia

A čo tí naši slovenskí junáci? 

Čo myslíte? Majú sa čím chváliť alebo nie? Hoci naši muži patria k tým vernejším, nie je s nimi žiadna nuda. Sex majú radi, vedia si ho vychutnať, a napriek tomu, že sado maso nepatrí k ich typickým sexuálnym praktikám, v posteli sa radi zahrajú aj s vibrátorom či inými erotickými pomôckami. S dosahovaním orgazmu nemajú takmer žiadny problém a vzhľadom k faktu, že priemerne majú Slováci sex dva až trikrát do týždňa, patria k tým spokojnejším. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG, dred.com

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba