Presunúť na hlavný obsah

Táto rodina pozná recept na šťastný život: Nechajte sa inšpirovať a zlepšite ten svoj

Zábava

Ich tajomstvom nie sú peniaze, ani blahobyt. Stavili na niečo úplne odlišné.

Zdá sa, že si ľudia v dnešnej dobe nechávajú šťastie na potom. Hľadajú hmotné veci, ktoré ich urobia šťastnými a predpokladajú, že ich nadobutnutím nájdu aj samotné šťastie. Táto rodina to urobila trochu inak.

Prečítajte si: Pravá tvár rodiny Haberovcov: Známy "kat" z televízie je v súkromí úplne iný, presvedčte sa sami

Andrea je matkou dvoch krásnych, a hlučných chlapcov, ktorých spolu so svojím manželom Shemom vychovávajú na Hawaii. Andrea sa rozhodla presťahovať ešte v čase, keď bola tínedžerkou, práve kvôli tomu, že vždy túžila po živote v obklopení trópov.

Ich spoločný život začal úplne nečakane. So Shemom sa spoznali, a zamilovali na prvý pohľad. Vtipné je, že ju už po týždni požiadal o ruku. 

O desať rokov na to, sa im narodili chlapci, ktorí im priniesli do života ešte viac lásky a šťastia.

Vášňou tejto rodiny je zdravý životný štýl, vďačnosť, a láska, ktorú si prejavujú každý deň. Zdravie je pre nich tak veľmi podstatné, že sa Andrea rozhodla zdieľať ich rodinný život, a dnes funguje pod menom Earthy Andy.

Mohlo by vás zaujímať: Krásna moderátorka sa stane už o chvíľu maminou: Z tohto rozkošného chlapca bude veľký brat!

Takmer každý deň pripravuje pre svoju rodinu zdravé jedlá, a zároveň prináša tipy a inšpiráciu pre ostatných ľudí. Ich tajomstvom je láska, rešpekt, deti, vďačnosť, a zdravý životný štýl. Je pravdou, že niekedy stačí ku šťastiu naozaj málo.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus