Presunúť na hlavný obsah

Po 7 rokoch som manžela prvýkrát nespoznávala: Stačila táto otázka a vedela som, že nie som jediná, s kým spáva

Sex

Dôvera sa v mojom prípade nevyplatila a zrejme mi za ten čas nevedomosti uniklo viac ako som si pôvodne myslela.

Peter je typický Lev a aj vo svojich štyridsiatich troch rokoch je v niektorých veciach nepoučiteľný. Pracuje v jednej eventovo-orientovanej firme. Na to, že je centrom pozornosti a pohybuje sa okolo neho veľa žien, som si tak musela zvyknúť. Vlastne som do nášho vzťahu išla s tým, že mi to nevadí. A naozaj mi to nevadilo. Veď, keď si za “kráľovnú” vybral spomedzi všetky práve mňa, asi to o niečom svedčí. 

Keď v najlepšej etape života príde tvrdá rana pod pás

S Peťom sme mali veľmi vyrovnaný vzťah. Hoci žiť s mužom, ktorý je onálepkovaný titulom zvodca žien je naozaj náročné, nič iné ako dôvera vám nezostáva. Máme spoločnú dcérku Miu a odkedy sme sa zosobášili, mala som pocit, že sme sa konečne usadili. Teraz, s odstupom času, som zistila, že Peter bol povahovo rovnaký ako predtým a nálepky neustáleho koketovania so ženami, sa zrejme len tak ľahko nezbaví. Ani rodinné zázemie to nezmenilo.

Prečítajte si tento príbeh: Najväčšie poníženie od môjho manžela, kôvli ktorému som padla na dno

Poníženie, o ktorom sa mi ani nesnívalo

To, čo som totiž pred pár týždňami našla v Peťovom smartfóne, mi dokonale zotrelo všetky ideály, aké som mala. Peťo chodieval často z práce do Dubaja, kde organizoval aj so svojím kolegom rôzne večierky pre solídnych klientov. Vlastne, tak mi to len prezentoval, realita bola niekde inde. Do Dubaja síce chodil, ale na večierky iného typu. S kolegom mali dohodu, že tam budú dohadzovať do klubov mladé a pohľadné slečny. Nešlo o žiadnu erotiku ani tancovanie, len o solídne spoločníčky, aspoň čo sa ich biznisu týka. Vedel však, že keby mi toto povedal, neprešlo by to u mňa. No mohol mi to predsa len povedať, ušetril by ma tohto poníženia. V jeho mobile som totiž odhalila konverzáciu medzi ním a jeho obchodným partnerom. Ten mu vždy večer posielal niekoľko fotografií za sebou. Nikdy by mi na tom neprišlo nič zvláštne, no bolo to vždy večer a Peter vždy počas toho znervóznel. 

Vek nehrá u mužov rolu

V istý večer, keď prišiel Peťo domov a mal trošičku vypité, išiel sa osprchovať. Vedela som, že teraz je ten vhodný čas urobiť niečo, čo by som síce nemala, ale túžba poznať pravdu bola silnejšia. V kominikácii, ktorú viedli, som objavila množstvo doslova vulgárnych fotografií, ktoré posielali spomínané dámy jeho kolegovi. Odvážne a veľmi zvodné pózy a odhalené intímne miesta, ktoré si obaja chlapi pochvaľovali. Tie ženy im takéto pikantné fotografie posielali pritom samy od seba?! Neverila som, že žijem v takejto dobe a už vôbec tomu, že je do niečoho takého úbohého namočený môj manžel. 

Neprehliadnite: Po piatich rokoch nazrela manželovi do telefónu: To, čo tam našla, bola najväčšia rana pod pás...

Nenasledovalo žiadne schladenie hlavy, ale poriadna smršť nadávok. Potom som sa ho spýtala, či s tými “štetkami” aj spáva. Nasledovalo ticho, nič viac. Nemusel mi ani odpovedať. Dôvod takejto masovej nevery som sa nikdy nedozvedela. Ani si nemyslím, že vina je to moja. Jednoducho slaboch, ktorý sa nechal iným mužom zlákať na to, čo robia možno muži v puberte, ale nie dospelý chlap s rodinou.