Presunúť na hlavný obsah

Erotický horoskop podľa znamenia zverokruhu: Kto má aké skryté tromfy a slabosti v oblasti sexu?

Sex a vzťahy

Čo myslíte? Čo vystihuje vaše znamenie, keď príde na sex? Čítajte a dozviete sa viac...

Vášniví, ale netrpezliví Barani

Dobrodružstvo a vzrušenie ho poháňa v sexe vpred.  No táto jeho vášnivosť a netrpezlivosť má aj jednu nevýhodu a to takú, že chce všetko hneď rovnako ako aj byť prvý vo všetkom. Preto rovnako rýchlo aj vrcholí, takže kto si potrpí na romantiku a predohry, má smolu. 

Romantickí, no predvídateľní Býci

Naopak sú to práve Býci, ktorí sa v sexe držia toho, že pomaly ďalej zájdeš. Toto znamenie si na romantické gestá, predohry aj bozky potrpí. Je to taký detailista aj v posteli. No u neho by ste sa asi ťažko dočkali spontánnosti, je v sexe totiž predvídateľný. 

Mohlo by vás zaujímať: Na čo zbalíte muža podľa znamenia, v akom sa narodil? Na Býka platí jednoduchá taktika

Kreatívni, ale náladoví Blíženci

Ak ide o otázku sexu, pre Blíženca je kreativita kľúčová. Zbožňujú predohry v podobe erotickej masáže, spoločného kúpeľa, vonné sviečky atď. Spomedzi všetkých znamení patrí k tým otvorenejším, ktorí nie sú ani plachí. Ale všetko sa u nich rýchlo mení, takže aj nálada na sex sa odvíja od toho, čo práve prežívajú. 

Intímni, ale rovnako náladoví Raci

Raci tiež patria k milovníkom predohry, k pôžitkárom. Dokonca si potrpia aj na intímne rozhovory. No ak chcete od nich kvalitný sex, musia sa na to cítiť emocionálne v pohode. Ak je to takto, potom dokážu v sexe prejaviť naozaj množstvo emócií. Aj v posteli im ide skôr o akési duchovné spojenie, nie o sex ako taký. Avšak ich emócie sú aj dôvodom, prečo sa im často mení nálada. 

Vzrušujúci, ale príliš dominantní

Levova sexualita veľmi úzko súvisí s jeho egom a to môže byť kameň úrazu. Tak ako v bežnom živote, chce byť dominantný aj v sexe. Chce sa cítiť obdivovaný, miluje vynaliezavosť a vzrušenie. No do postele dokáže preniesť aj svoje nálady, či drámy. Toto znamenie je niekedy také sebecké, že uprednostní svoje uspokojenie pred partnerovým. 

Detailné, ale nespontánne panny

Panny sú typickí puntičkári aj v sexe. Tým, že chcú, aby to bolo pre partnera nezabudnuteľné, priebeh kvalitného sexuálneho zážitku radšej vopred naplánujú. Hoci sú Panny bystré a myslia takmer na všetko, ich vášeň či zmysel pre dobrodružstvo v posteli dosť často postrádate. 

Čítajte tiež: Pre toto znamenie je sex dôležitý: Váhy sú buď verné, alebo nemajú problém zahnúť aj viackrát

V sexe oddané, ale skôr duchovne založené Váhy

Váhy potrebujú aj v sexe cítiť rovnováhu. Potrebujú dostatok času, aby si mohli zvoliť toho „pravého“ sexuálneho partnera pre nich, a tomu sa dokážu v posteli kvalitne venovať. Inak povedané, na sex, potrebujú najprv byť zamilovaní. Sex je pre nich niečo ako vytváranie krásneho zážitku, na ktorý chcú mať tie najkrajšie spomienky. No toto je nebezpečné, ak ich partner chce len sex a oni hneď myslia na partnerstvo. Potom sa od nich môžete dočkať aj sklonov k dráme. 

Dobrodružní a vzrušujúci, ale hrdí Škorpióni

Najsexuálnejšie znamenie zverokruhu, pre ktoré je sex hrou, rozkošou, vášňou a dobrodružstvom v jednom. Ako milenec vás nenechá pomaly ani vydýchnuť. Majú dosť vysoké, miestami až prehnané sexuálne nároky. Rád skúša nové veci, nebojí sa byť netradičný. Vďaka nemu môžete prežiť dokonalý sexuálny zážitok, ale vyžaduje, aby ste mu boli bezpodmienečne oddaný. Ak urazíte škorpiónovu hrdosť, potom je schopný v sexe vrátiť vám to dvojnásobne!

Vášniví, ale riadiaci sa heslom „ber, čo dávaš“ Strelci

Strelci sú rodení experimentátori milujúci vzrušenie aj sex sám o sebe. Majú skvelý apetít a potrebujú zdatného partnera. Radi prijímajú v posteli nové výzvy, chcú čerpať nové sexuálne skúsenosti. Avšak ak dôjde na samotný priebeh sexu, veľa vynaliezavosti nenájdete. Zvyčajne majú Strelci krátku výdrž a čo dajú, to aj vyžadujú naspäť. 

Prispôsobiví, ale vážni Kozorožci

V otázkach sexu sú pomerne vážni, no v princípe nie sú proti malým experimentom. Sú to takí schizofrenici, pretože keď chcú, vedia byť nezabudnuteľní, a keď nie, tak nebudete mať na čo až tak spomínať. Takže netreba ich zas tak podceňovať, možno stačí trocha trpezlivosti a naviesť ich správnym smerom, ale rozhodne nenútene, aby ste od nich dostali, čo chcete. Napokon, na svoje si prídu aj oni. 

Nwprehliadnite: Kozorožec má väčšinou dlhé vzťahy: Jedno znamenie v ňom vie ale prebudiť živočíšnu vášeň, ktoré to je?

Dobroprajní, ale ťažko prístupní Vodnári

Vodnár potrebuje väčšinou na sex najprv lásku. Sex je pre neho intímnym zážitkom s akýmsi duchovným rozmerom. Viac než po svojom uspokojení, túži uspokojiť svojho partnera. Má rád netradičné spôsoby milovania, rád skúša svoju sexualitu, ale pekne pomaly a rýchly, jednorazový,  drsný či vášnivý sex mu viac menej nič nehovorí.  

Intuitívne, ale miestami sebecké Ryby

Rybky sú veľmi intuitívne. Dá sa povedať, že majú až šiesty zmysel. Skôr než idú rovno na sex, potrebujú cítiť s dotyčnou osobou citové prepojenie. Ak sa už na svojho milenca/milenku naladia, dokážu byť o krok vpredu. Vedia vycítiť, čo ich partner potrebuje, no majú tendenciu stať sa niekedy aj sebeckými. To znamená, že niekedy vedia uprednostniť svoje uspokojenie pred vaším. 

- Najčítanejšie -