Presunúť na hlavný obsah

Za neveru si občas môžu ženy samy: Kvôli tomuto správaniu muži utekajú za bokovkami

Partnerské vzťahy

Možno sa to dobre nepočúva, ale za neveru si ženy môžu občas samy...

Aké vaše správanie môže dohnať chlapa až do náručia druhej ženy?

Sťažovanie sa

Tak, milé dámy, ruku na srdce, koľkokrát sa za deň posťažujete, ako vám váš manžel s ničím nepomôže, ako ste na všetko sama... Čím častejšie bude muž počuť z vaše strany nával výčitiek a neustále sťažovanie sa na jeho lenivosť, môže sa ľahko stať, že ho to prestane baviť. Áno, deliť si povinnosti a domáce práce by malo byť samozrejmosťou. Ale ak na vaše sťažnosti partner nezaberá, radšej zmeňte taktiku.

Mohlo by vás zaujímať: Dôvody, pre ktoré sme počas plodných dní pre mužov príťažlivé a ani si to možno neuvedomujeme

Zanedbávanie

Samej seba, ak máme byť konkrétnejší. Pamätáte si ešte, ako ste sa na začiatku vzťahu snažili zakaždým vyzerať tip-top? No s pribúdajúcimi rokmi v spoločnej domácnosti majú ženy tendenciu sa o seba čoraz menej starať a zanedbávajú tak svoj zovňajšok. A nech to znie akokoľvek povrchne, aj na tej vonkajšej kráse záleží. Občas by ste sa mali kritickejšie pozrieť do zrkadla a urobiť niečo pre seba skôr, ako manžel začne pokukovať o druhých.

Workoholizmus

Byť silná, nezávislá a emancipovaná nie je hanba, práve naopak. Nikto vám nekáže byť domácou puťkou, ale treba vedieť odhadnúť správnu mieru vašej emancipácie. To, že sa zašívate do neskorej noci v práci kvôli tomu, aby ste sa dokázali o seba postarať môže byť obdivuhodné, ale v konečnom dôsledku takýmto zanedbávaním partnera sa ľahko môže stať, že o neho raz-dva prídete. Navyše, chlap musí mať pociť, že je jednoducho chlapom, a preto je dobré občas nechať všetko na neho. Nemusíte byť stoj čo stoj nezávislá.

Prečítajte si: U žien, ktoré spali s týmto počtom mužov, je najväčšia pravdepodobnosť rozvodu

Stereotyp

Najmä ten v posteli. Ak presne viete, ako bude prebiehať váš sex, tak niekde je asi problém. Nebojte sa byť odvážnejšie, spontánnejšie. Nikto predsa nemá rád rutinu, a chlapi už vôbec nie. Ak nechcete, aby začal hľadať inde to, čo doma nemá, zahoďte hanblivosť a ukážte mu aj iné veci, na aké u vás nie je zvyknutý.

Drama Queen

Každý sa háda. Aj to patrí k zdravému vzťahu. No ak preferujte dramatické výstupy, majte sa na pozore. O dramatickú kráľovnú predsa žiadny muž nemá dlhodobý záujem. Aby sa vám nestalo, že jediný, na koho po čase budete kričať, bude len vás odraz v zrkadle.

Neprehliadnite: 10 dôvodov, pre ktoré je dnes vzácne mať po boku šťastnú ženu

- Najčítanejšie -