Presunúť na hlavný obsah

Toto ste o princovi Williamovi pravdepodobne nevedeli: Kto bola prvá žena, ktorú miloval?

Zahraničné celebrity

Ak ste si mysleli, že princ sa nemôže platonicky zamilovať, ste na omyle.

William bol už odmalička dobre vyzerajúci mladík. Jeho atraktivitu pozdvihol aj fakt, že bol a stále je princom a členom kráľovskej rodiny. Mohlo by sa zdať, že všetky ženy mu v minulosti ležali pri nohách a on si mohol vyberať. Ako to však bolo naozaj?

Prečítajte si: Vďaka rozchodu sa znova našli: Čo ste nevedeli o vzťahu Kate Middleton s princom Williamom?

Aj princ je len človek, a aj on mal vo svojich trinástich rokoch svou platonickú lásku. Bola ňou jedna z najkraších a najúspešnejších modeliek Cindy Crawford. Práve ona patrila medzi prvé, ktoré princ v tichosti obdivoval.

Pravdou je, že Cindy kráľovskú rodinu počas pobytu v Londýne nakoniec aj navštívila. Od modelky jej rozmerov by sa dalo čakať, že osobné pozvanie od princeznej Diany ju nijako zvlášť nerozhodí a práve naopak. Cindy v jednom z rozhovorov priznala, že pozvanie ju prekvapilo a dlho sa rozhodovala čo si oblečie, aby nevyzerala nevkusne.

Mohlo by vás zaujímať: Exkluzívne fotografie Kate Middleton zo súkromného archívu: Aj ona je len obyčajná smrteľníčka, pozrite!

Aj celebrity sú len ľudia. Hoci prvá láska princa Williama zostala platonickou, jeho výberu sa nečudujeme. Cindy je naozaj krásna žena a nepochybne aj jeho súčasná manželka, princezná Kate Middleton.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus