Presunúť na hlavný obsah

Luxusný život v kasíne: Takto som si v zahraničí našla svojho súčasného manžela

Partnerské vzťahy

Nikdy by som nepredpokladala, že ma moja nočná práca spojí s mojim budúcim manželom.

Odmalička som bola veľký snílek a tak som si nejak vysnívala aj svoju budúcnosť. Mark bol niekto, kto v tomto všetkom zohral najdôležitejšiu úlohu.

Prečítajte si: Táto rodina pozná recept na šťastný život: Nechajte sa inšpirovať a zlepšite ten svoj

Pred piatimi rokmi som sa presťahovala do Ameriky a našla si prácu čašníčky v jednej z reštaurácií. Kolegyňa, ktorá v tom čase odchádzala, mi spomenula, že by som si oveľa viac zarobila v kasíne, do ktorého sa aj ona sama chystala. Nič ma tam nedržalo a tak som o mesiac skúsila šťastie v kasíne. Las Vegas bolo miesto, ktoré takmer nikdy nespalo. 

Začiatky boli náročné

Hoci bola moja práca finančne atraktívna, na krátke kostýmy a prebdené noci som si dlho zvykala. Predtým som na seba pozornosť za každú cenu nepútala, po mesiaci v kasíne sa to mierne zmenilo. Pripadala som si krajšia, príťažlivejšia a možno aj to mi pomohlo pri "očarení" môjho súčasného manžela.

Mark nebol typický zanietený hráč, práve naopak. V kasíne som ho stretávala minimálne a skôr výnimočne. Vždy mal limit, za ktorý nešiel, všetko čo robil, bolo premyslené. Bol to gentleman s neuveriteľnou dávkou šarmu. Nikdy by som si nemyslela, že ho zaujmem práve ja. Z dievčat som bola tá s menšími prsiami, prirodzeným make-upom a úsmevom na tvári. Kasíno bolo pre mňa spôsob, ako si našetriť na budúcnosť, a preto som si to celé neužívala a nesúperila tak, ako zvyšok našich dievčat.

Mohlo by vás zaujímať: Marek má dieťa s predošlou ženou: Nevedela som sa s tým zmieriť, potom som pochopila jednu vec

Bolo to iné

Keďže som noci trávila v práci, večera s mojím novým objavom nebola možná. Vynašiel sa a pozval ma na skoré raňajky po práci. Začali sme sa stretávať častejšie a jeho snaha stráviť so mnou každú voľnú minútu bola neuveriteľná. Po troch rokoch som sa rozhodla vrátiť na Slovensko. V deň môjho odchodu spravil niečo neuveriteľné. Požiadal ma o ruku hodinu pred odletom môjho lietadla.

Dnes sme oficiálne už rok manželmi a náš život funguje na dvoch kontinentoch...

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus